BVLGARI MAN WOOD ESSENCE 15 ML + 100 ML

Bvlgari Man Wood Essence, Şehir ve Doğa arasındaki güçlü ancak kırılgan bağları özetleyen bir Eau de ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

578952
  • tab description Ürün Açıklaması

    Bvlgari Man Wood Essence, Şehir ve Doğa arasındaki güçlü ancak kırılgan bağları özetleyen bir Eau de Parfum. Doğal ve sofistike bir erkek için benzersiz bir neo-odunsu imza. Bu hediye seti gezginler için idealdir. 2.700 yıllık Roma tarihinden cesaret alan Bvlgari, zengin geçmişini modern tasarımlarla onurlandırıyor. Klasik ama çağdaş olan her koku, markanın 130 yıllık mirasını zamansız bir zarif güzellik duygusuyla destekler. Bvlgari'nin parfümcüleri, her kreasyonun Maison'la buluşmasını sağlar.

  • Ürün Yorumları

Bulgari evi yıllardır en sofistike mücevherleri ile İtalyan lüksünün standartlarını oluşturmaktadır. Mücevherdeki uzmanlığını parfüm dünyasına çeviren Bvlgari, doğanın en değerli mücevherleri ile yeni kokular yaratmak için bir yolculuğa çıkmıştır. Aynı mücevherinde olduğu gibi kadınların doğal güzelliğini, ikonik malzemelerle tamamlar. Mücevherinde kullandığı sanatı ve işçiliği parfümlerinde de kullanır. Yeniliklerinde ve tasarımlarında aynı prensipleri kullanarak, lüks parfüm koleksiyonunu yaratır.