Bake & Blended Dual-Ended Fırça Bake & Blended Dual-Ended Fırça

Malzemenin mükemmel bir şekilde uygulanması için tasarlanmış sentetik elyaftan yapılmış gevşek pudra ... Devamını oku
469 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

425684
 • tab description Ürün Açıklaması

  Malzemenin mükemmel bir şekilde uygulanması için tasarlanmış sentetik elyaftan yapılmış gevşek pudra için çift uçlu bir fırça. Face / Bake & Blend by Huda Beauty, bir sıkılaştırma yapmak için, aynı zamanda allık, bronzlaştırıcı ve pudra fondöten uygulaması için idealdir. Sentetik ve yoğun kıllar, cildin üzerindeki çeşitli pudraları nazikçe sıkıştırmak veya hafif, havadar bir son kat için formülünü uygulamak için optimum miktarda ürün alırlar. Fırçanın eğimli ucu, pudranın yüze ulaşılması zor bölgelere noktalı bir hareketle uygulanacak şekilde tasarlanmıştır

 • tab tips Kullanım Önerileri
  1. Fırçanın yoğun ucu yardımıyla göz altlarınız, T bölgeniz, dudaklarınızın dış köşeleri ve çene bölgeniz için bol miktarda pudra alın.
  2. Pudranın 3-5 dakika "pişmesine" izin verin ve fırçanın yumuşak ucuyla fazlalığı nazikçe fırçalayın.
  3. Fırçaya gevşek veya kompakt bir pudra alın ve daha önce uyguladığınız herhangi bir likit formülü sabitlemek için tüm yüzünüze hafif dokunuşlarla sürün.
 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Güzellik, kadınların kendileri hakkındaki algısını değiştirebilir. Kendi gücüyle kendine güvenen bir kadının dünyayı fethedebileceğine inanıyorum! Huda Beauty, Dubai’li Huda Kattan tarafından 2013 yılında kurulmuş, ve kısa sürede uluslararası tanınan bir marka haline gelmiştir. Huda, kadınlara her zaman eşlik eden ürünleriyle, kendi tarzlarını ortaya koymaları ve kendilerine ve güçlerine daha çok güvenmeleri için çalışmalarına devam etmektedir.