Bake & Blended Dual-Ended Fırça

Malzemenin mükemmel bir şekilde uygulanması için tasarlanmış sentetik elyaftan yapılmış gevşek pudra ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

425684
Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • tab description Ürün Açıklaması

    Malzemenin mükemmel bir şekilde uygulanması için tasarlanmış sentetik elyaftan yapılmış gevşek pudra için çift uçlu bir fırça. Face / Bake & Blend by Huda Beauty, bir sıkılaştırma yapmak için, aynı zamanda allık, bronzlaştırıcı ve pudra fondöten uygulaması için idealdir. Sentetik ve yoğun kıllar, cildin üzerindeki çeşitli pudraları nazikçe sıkıştırmak veya hafif, havadar bir son kat için formülünü uygulamak için optimum miktarda ürün alırlar. Fırçanın eğimli ucu, pudranın yüze ulaşılması zor bölgelere noktalı bir hareketle uygulanacak şekilde tasarlanmıştır

  • tab ingredients İçerik
    Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • Ürün Yorumları

Güzellik, kadınların kendileri hakkındaki algısını değiştirebilir. Kendi gücüyle kendine güvenen bir kadının dünyayı fethedebileceğine inanıyorum! Huda Beauty, Dubai’li Huda Kattan tarafından 2013 yılında kurulmuş, ve kısa sürede uluslararası tanınan bir marka haline gelmiştir. Huda, kadınlara her zaman eşlik eden ürünleriyle, kendi tarzlarını ortaya koymaları ve kendilerine ve güçlerine daha çok güvenmeleri için çalışmalarına devam etmektedir.