ALIEN MAN EDT 50 ML ALIEN MAN EDT 50 ML

Alien Man ile içgüdülerinizi bulun ve hayallerinizi gerçekleştirin. İddialı ve karşı konulmaz bir ... Devamını oku
1.550 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

441691
 • tab description Ürün Açıklaması

  Alien Man ile içgüdülerinizi bulun ve hayallerinizi gerçekleştirin. İddialı ve karşı konulmaz bir koku, deri ve kaşmeran ağacı sizi bir MUGLER erkeğine dönüştürür. Alien Man erkeksi ve zarif bir şişe tasarımına sahip. Erkekler için karşı konulmaz ve zarif bir parfüm olan MUGLER Alien Man, Odunsu Derimsi Aromatik koku ailesinin bir parçasıdır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Vücudunuzun sıcak noktalarına uygulayınız: bilek, dirsek içi ve boyun. 15-20 cm uzaktan, enseye, omuz başlarına ve saç uçlarına sıkınız. Göze ve tahriş olmuş deriye temas ettirmeyiniz.
 • tab ingredients İçerik
  Alcohol. Parfum/Fragrance. Aqua/Water/Eau. Limonene. Coumarin. Linalool. Citronellol. Citral. Geraniol. Citric Acid. Cinnamyl Alcohol. Isoeugenol. Disodium Edta. CI 60730/Ext. Violet 2.""

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab olfactory Koku notaları
  üst nota kayın ağacı; orta nota, deri akoru; temel nota, osmanthus çiçeği
 • Ürün Yorumları

Lüksün ve sıra dışı olanın dünyasına giriş yapın. MUGLER parfümlerinin istisnalar, yenilikler, aykırı düşünceler ve duygularla çevrelenmiş bir tasarıma sahip hikâyeleri vardır. Kendine özgü güçlü değerler: tutku, cesaret, mükemmellik gereksinimi ve etrafındakilerle benzersiz bir ilişki. Thierry Mugler'in yeni bir boyut kazanan Haute Parfümeri'nin hizmetine sunduğu, çekicilik ve hislere hitap etme ile canlandırılan bir yaratıcılık.