234 Luxe Smoky Shader Rose Golden Far Fırçası 234 Luxe Smoky Shader Rose Golden Far Fırçası

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
149 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

399378
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalitede ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  ZOEVA Luxe Smoky Shader Rose Golden Far Fırçası No:234, süper yumuşak kıllarıyla profesyonel görünümlü makyaj sonuçları elde etmek ve farları sorunsuz bir şekilde karıştırmak için tasarlanan far fırçasıdır. ZOEVA’nın şık Luxe Smoky Shader Rose Golden Far Fırçası No:234 ile, Instagram’ın buğulu göz makyajı seven yetenekli bayanlarına istediklerini verebilirsiniz.
  Bilinmesi gereken diğer noktalar: her biri el işçiliği olan ve özel tasarlanan fırçalar, yüz kontürlerine mükemmel şekilde uyum sağlar. Ayrıca fırçaların tümünün üzerinde ismi yazmaktadır. ZOEVA Luxe Smoky Shader Far Fırçasının süper yumuşak kılları, doğru miktarda toz ürünü almak ve dağıtmak için idealdir. Fırça tasarımında ahşap sap ve metal yüzük kullanılmıştır ve klasik siyah, pembe altın ve bambu tasarımları mevcuttur. ZOEVA’nın ürünleri ve araçları, pürüzsüz sonuçlar verip en zor makyajları bile başarmaya yardımcı olduğu için hem profesyoneller hem de makyaj bağımlısı müşteriler tarafından sevilir.
  Kullanımı: Luxe Smoky Shader Rose Golden Far Fırçası No:234, farları üst ve alt kapaklara uygulamak için yeterinde hassas ve yumuşaktır. Farları göz kenarlarında, pürüzsüz bir bitiş elde edene kadar karıştırarak, kusursuz buğulu göz makyajına kavuşun.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.