221 Luxe Soft Crease Far fırçası 221 Luxe Soft Crease Far fırçası

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
149 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

342349
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalitede ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  ZOEVA Luxe Soft Crease Brush No: 221, birkaç basit vuruşla göz çukurunda bir renk erezyonu yaratmanın yanı sıra gözün köşelerinden farı harmanlamanızı sağlayan kavisli bir far fırçadır. El yapımı olan Luxe Soft Crease Brush göz kapağının tümüne baz bir renk uygulamak veya göz köşelerinde koyu renk pigmentleri karıştırmak için mükemmeldir. Fırça tasarımında ahşap fırça sapı, metal yüzük ve doğal sentetik kıllar kullanılmıştır. Klasik siyah, pembe altın modelleri mevcuttur.
  Bilinmesi gereken diğer noktalar: ZOEVA’nın yüksek performanslı fırçaları sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir profesyonel gibi ürünleri harmanlamanızı ve güçlendirmenizi sağlar. Ayrıca her fırçanın üzerinde ismi yazar böylece fırçanın hangi bölge için olduğu konusunda kafa karışıklığı olmaz. ZOEVA’nın fırça koleksiyonu profesyoneller ve makyaj sevenler tarafından sevilmektedir. Her biri kusursuz bir bitiş sağlar böylece en zor makyaj teknikleriyle de ustaca başa çıkabilirsiniz.
  Kullanımı: Gözün iç köşesine açık ton, dış köşesine de koyu bir renk tonu uygulayın. Daha sonra Luxe Soft Crease No:221 ile karıştırıp bir geçiş sağlayarak özel bir ombre bitişi oluşturun.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.