142 Concealer Buffer Rose Golden Kapatıcı Fırçası 142 Concealer Buffer Rose Golden Kapatıcı Fırçası

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
159 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

399366
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalitede ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  ZOEVA Concealer Buffer No:142 kusursuz bir cilt görünümü için koyu halkaları ve kızarıklıkları ustaca gizleyebileceğiniz bir kapatıcı fırçasıdır– bu küçük güzellik, ürünün cilde sorunsuz ve eşit bir şekilde karışmasını sağlamak için hassas yumuşak kıllara sahiptir. Concealer(kapatıcı) fırçası no:142’yi aynı zamanda renk düzeltici ve highlighter(aydınlatıcı)la da kullanabilirsiniz.
  Bilinmesi gereken diğer noktalar: ZOEVA’nın yüksek performanslı fırçaları sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir profesyonel gibi ürünleri harmanlamanızı ve güçlendirmenizi sağlar. Ayrıca her fırçanın üzerinde ismi yazar böylece fırçanın hangi bölge için olduğu konusunda kafa karışıklığı olmaz. Klasik siyah, pembe altın veya bambu tasarımları mevcuttur. Bu hassas concealer (kapatıcı) fırçası, ultra-ince kılları sayesinde doğru miktarda ürünü dağıtarak, tüm kapatıcı ürünleri kusursuz bir şekilde uygulamanızı ve karıştırmanızı sağlar. Tasarımında ahşap fırça sapı, metal yüzük ve vegan kıllar kullanılmıştır ve klasik siyah, pembe altın ve bambu tasarımları mevcuttur.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.