127 Luxe Sheer Cheek Rose Golden Yanak fırçası 127 Luxe Sheer Cheek Rose Golden Yanak fırçası

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
229 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

399364
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalitede ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  ZOEVA Luxe Sheer Rose Golden Cheek Brush No: 127, 90’lı yılların süpermodellerine yakışan elmacık kemikleri ile sonuçlanan bir ustalıkla, highlighter, allık ve bronzlaştırıcı gibi ürünleri uygulamak için kullanılan ince uçlu bir allık fırçasıdır. ZOEVA Luxe Sheer Rose Golden Cheek No:127 Allık Fırçası, özel eğimli fırça ucu sayesinde yanak kontürlerine zahmetsizce uyum gösterir.
  Bilinmesi gereken diğer noktalar: ZOEVA’nın yüksek performanslı fırçaları sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir profesyonel gibi ürünleri harmanlamanızı ve güçlendirmenizi sağlar. Ayrıca her fırçanın üzerinde ismi yazar böylece fırçanın hangi bölge için olduğu konusunda kafa karışıklığı olmaz. ZOEVA’nın fırça koleksiyonu profesyoneller ve makyaj sevenler tarafından sevilmektedir. Her biri kusursuz bir bitiş sağlar böylece en zor makyaj teknikleriyle de ustaca başa çıkabilirsiniz.
  ZOEVA Luxe Sheer Rose Golden Cheek No.127 allık fırçası, sıkıştırılmış ve şeffaf toz pudra allıkları, eşit ve doğal bir şekilde uygulamak ve harmanlamak için tasarlanmıştır.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.