126 Luxe Cheek Finish Fırça 126 Luxe Cheek Finish Fırça

126 Luxe Cheek Finish yanakların kıvrımlarına mükemmel şekilde uyan çok işlevli bir fırçadır. Yüksek ... Devamını oku
259 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

342342
 • tab description Ürün Açıklaması

  126 Luxe Cheek Finish yanakların kıvrımlarına mükemmel şekilde uyan çok işlevli bir fırçadır. Yüksek kaliteli yumuşak doğal ve sentetik kıllara sahiptir. Kubbe şeklinde fakat düz olan fırça, elmacık kemiklerini seçtiğiniz yoğunluğa göre şekillendirmenize izin verir. Makyajınızın son dokunuşun için mükemmel.

  Nasıl kullanılır?
  Evrensel şekli 126 Luxe Cheek Finish'i çok fonksiyonlu bir fırça yapar. Yanaklarınıza kızarıklık etkisi için istediğiniz allığı, yanak boşluklarınıza içten dışa doğru bronzlaştırıcıyı uygulayarak bronz ve aydınlık bir etki yaratın ve sedefli bir görünüm için elmacık kemiklerinize aydınlatıcıyı uygulayın.
  Le Luxe Cheek Finish özellikle yanak uygulamaları için tasarlanan çok fonksiyonlu uzman bir fırçadır.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.