{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol

NARS MATTITUDE 

#BRINGYOURMATTITUDE

NARS MATTITUDE

NARS MATTITUDE

Doğal görünümlü ve sağlıkla ışıldayan kusursuz bir cilt için NARS Mattitude’un içerisindeki NARS Soft Matte Complete Foundation, NARS Soft Matte Complete Concealer, Soft Matte Tinted Lip Balm, Full Dimension Cheek Palette I & II ürünleri tüm beklentilerini karşılıyor.

SAĞLIKLA IŞILDAYAN, DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ TAM KAPATICILIK

SAĞLIKLA IŞILDAYAN, DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ TAM KAPATICILIK

NARS Soft Matte Complete Foundation cildi ağırlaştırmayan ve tam kapatıcılık sağlayan özelliği ve içeriğindeki mikro yosun & hyalüronik asit kombinasyonu sayesinde cildi nemli tutuyor ve ciltteki fazla sebum üretimini dengeliyor. Aynı zamanda da fazla sebum üretimine neden olabilecek çevresel kirlilik, serbest radikaller ve mavi ışık hasarından (mobil/ekranlar) cildi korumaya yardımcı oluyor.
NARS Soft Matte Complete Concealer yumuşak yapısı ile tam kapatıcılık sağlarken içeriğindeki kolajen arttırıcı peptidler ve hyalüronik asit sayesinde ince çizgiler ve gözeneklerin görünümünü azaltarak cildin daha dolgun görünmesine yardımcı oluyor.


34 RENK SEÇENEĞİ İLE 16 SAAT BOYUNCA TAM KAPATICILIK

34 RENK SEÇENEĞİ İLE 16 SAAT BOYUNCA TAM KAPATICILIK

16 saate kadar tam kapatıcılık ve matlık sağlayan 34 farklı renk tonuna sahip NARS Soft Matte Complete Foundation cildi ağırlaştırmadan canlı ve kusursuz gösteriyor.

OKSİDASYON KARŞITI

OKSİDASYON KARŞITI

NARS Soft Matte Complete Foundation anti-oksidasyon kompleksi sayesinde oksidasyon nedeniyle fondötenin tonunun değişmesini önlerken fazla sebum görünümünü de kontrol etmeye yardımcı oluyor.

İPEKSİ MAT GÖRÜNÜMLÜ DUDAKLAR

İPEKSİ MAT GÖRÜNÜMLÜ DUDAKLAR

NARS Soft Matte Tinted Lip Balm’lar ince, hafif yapısı ile dudaklara ipeksi mat bir görünüm sağlarken dudakta nude doğal renkler bırakıyor.

YÜZÜNÜ BOYUTLANDIR, GÖRÜNÜMÜNÜ VURGULA

YÜZÜNÜ BOYUTLANDIR, GÖRÜNÜMÜNÜ VURGULA

NARS Full Dimension Cheek Palette’in içerisindeki ışıltılı & mat allıklar, bronzer ve highlighter ile cildine boyut kat!