{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Yeni Trend Mini Boy Makyaj Ürünleri

En sevilen makyaj malzemeleri mini boy seçenekleri ile de sizlere sunulur. Bu ürünler, yeni markaları denemeyi ve favori malzemeler ile seyahat etmeyi kolaylaştırır. Aynı zamanda son kullanma tarihi geçmeden önce ürünleri bitirmeniz için iyi bir yoldur. Bu sebeple daha az kullandığınız ancak çok sevdiğiniz ürünlerin mini boy seçeneklerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bazı ürünler de kompakt boyutlarıyla makyaj deneyimini kolaylaştırır.

Mini Boy Makyaj Aksesuarları

Makyaj çantası için vazgeçilmez ürünler fırça ve sünger modelleridir. Bu ürünler makyajınızın kusursuz olmasına yardımcı olur. Hem hijyenik kullanım sağlar hem de yüzünüze istediğiniz efektleri verir. Farklı formlardaki fondöten fırçası çeşitleri, diğer uygulamaları yapmak için yüzünüzde eşit renk tonu ve pürüzsüz bir taban sağlar. Kapatıcı fırçalar, doğru ürünlerle göz çevresi halkalarını, lekeleri ve akneleri gizlemeniz için optimum çözümler sunar. Makyaj süngeri ise son dokunuşlar için farklı boyutlarla üretilir.

Cilt kusurlarını gizlemeniz için bu ürünlerin küçük boy seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle doğru bölgelere nokta atışı yapabilirsiniz. Örneğin mini boy bir süngerle, burun kemiğinizin üstünü aydınlatarak daha ince bir görünüm elde edebilirsiniz. Hem günlük yaşamda hem de özel günlerde kullanmak için seçebileceğiniz sünger gibi ürünleri sizlere sunan mini boy aksesuar seçenekleri hazırlık sürenizi daha kolay hale getirir. Aynı anda birçok ürünü bir arada kullanmanızı sağlayan makyaj fırça seti de en iyi ürün seçeneklerinden birisidir. Eğer kendinize uygun aksesuarları arıyorsanız bu ürünlere de mutlaka göz atmalısınız.

Mini Boy Makyaj Malzemeleri

Günlük makyaj için genelde doğal görünüm tercih edilir. Doğal görünüm için ise fondöten, allık ve ruj çoğu zaman yeterli olur. Ancak her gün aynı renkleri kullanmak sıkıcı olabilir. Mini boy makyaj ürünleri, farklı renkleri denemeniz için sizlere pratik bir yol sunar. Bu sayede kendiniz için en uygun renkleri rahatlıkla seçebilirsiniz. Favori renklerinizi belirledikten sonra ürünlerin orijinal boy seçeneklerine dönüş yapabilirsiniz. Örneğin, mini boy rujlardan oluşan bir makyaj seti, aynı tonlardaki farklı renkleri tek seferde sizlere sunar. Bu ürünler günlük hayatta çok fazla ruj kullanmayı tercih etmeyenler için de ideal olur. Sadece özel günlerde kullanabileceğiniz bu seçenekler hem makyaj masanızda çok fazla yer kaplamaz hem de aynı anda birçok seçeneğe ulaşmanın keyfini sizlere yaşatır.

Mini boy makyaj malzemeleri içerisinde setlerin yanı sıra favori renklerinizi rahatlıkla seçebileceğiniz küçük boy farları, allıkları, rimelleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Bu ürünlerle makyaj tarzınızı belirleyebilir ve kendinize en uygun stili yakalayabilirsiniz. Makyajın en temel ürünlerinden birisi de fondötenden hemen önce uygulamanız gereken makyaj bazı seçenekleridir. Bazlar, fondöteniniz için doğru zeminin oluşmasına ve pürüzsüz bir görünüm elde etmenize katkı sağlar. Mini boy ürünler arasında makyaj bazını da bulabilir, farklı seçenekleri değerlendirerek kendiniz için en uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz.

Mini Boy Parfümler

Favori parfümünüzü hala seçemediyseniz avantajlı boyları ile mini boy parfümler sizlere kolaylık sağlar. En sevilen markaların parfümleri arasından birkaç ürünü bir arada satın alabilir, ardından teninize en uygun olan kokuyu rahatlıkla bulabilirsiniz. Favori parfümünüzü çoktan belirlediyseniz bile bu ürünler avantaj sunmaya devam eder. En sevdiğiniz kokunun büyük boy seçeneğini özel günlerde veya seyahatlerde yanınızda taşımanız zor olabilir. Avantajlı boylar çantanızda yer kaplamayacağı için nerede olursanız olun, ihtiyaç duyduğunuz her an parfümünüzü yenilemenize yardımcı olur.

Mini Boy Makyaj Ürünlerini Kullanmanın Avantajları

Mini boy makyaj ürünleri, taşıma ve büyük boy satın almadan önce birkaç alternatifi değerlendirme avantajını sizlere sunar. Bir seyahate çıkarken, iş yerine veya spora giderken, favorilerinizi ekstra bir ağırlık yapmadan yanında bulundurmanızı kolaylaştırır. Tüm bu mini boy ürünler aşağıdaki avantajlara sahiptir:

  • Özellikle birkaç günlük iş seyahatinde valizinizdeki tüm alanlar sizler için değerli olur. Valizinizde yer kaplamayacak olan makyaj seyahat çantası ile geziniz boyunca kurtarıcınız olacak tüm ürünleri yanında taşıyabilirsiniz.
  • Daha ekonomik fiyatlarla seçkin markaların en popüler ürünlerini sizlere sunar.
  • Ürünleri beğeneceğinize veya ihtiyaç duyduğunuza emin olmanız için pratik bir çözüm yolu oluşturur.
  • Kısa süreli makyaj ihtiyacınıza yardımcı olan tüm mini ürünleri, kullanım süresi dolmadan önce rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Yukarıdaki avantajların dışında ekonomik fiyatlara sahip olduğu için bu ürünleri satın alarak ofisinize, arkadaşlarınızın veya ailenizin evine gidince kullanmak üzere bırakabilirsiniz. Bu sayede favorilerinizi sürekli yanınızda taşımanıza gerek kalmaz. Aynı zamanda şık görünümleri ve avantajlı özellikleriyle bu seçenekler arkadaşlarınız ve aileniz için de en iyi hediye alternatifleri arasındadır.

Mini Boy Makyaj Ürünleri Nelerdir?

Tam boy makyaj malzemelerinin daha az gramajını sizlere sunan, tamamen orijinal ve büyük boy seçeneklerle aynı içeriğe sahip olan ürünlerdir. Ürün seçenekleri içerisinde seçkin markaların farları, allıkları, lipstick’leri, pudraları, maskaraları ve allıkları bulunur. Tüm bu seçenekler farklı renk çeşitleri ile sizlere sunulur. Bunların dışında maskeler, makyaj temizleyiciler, parfümler, gece ve gündüz kremleri de bu kategoriye dahildir. Kullanım sıklığına göre tüm bu seçenekler bir hafta ile bir ay arasındaki kozmetik ihtiyacınızı giderecek şekilde paketlenir. Büyük boy parfümler genelde 50 ml ve 100 ml seçenekleri ile sizlere sunulurken küçük boy parfümler ise ortalama 10 ml olarak satışa sunulur. Tüm bu ürünler işlevsel özelliklerinin yanı sıra şık görünen ve tam boy seçenekleriyle aynı olan minik kutularıyla oldukça şık görünür ve makyaj çantalarınızı renklendirir.

Sizler de bu ürünlerin avantajlarından yararlanmak isterseniz aradığınız tüm ürünleri Sephora’da bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünlerin renk seçeneklerini değerlendirebilir, istediğiniz rengi seçerek hemen satın alabilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }