{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
maıson gıvenchy
Givenchy, 1952 yılında Hubert de Givenchy tarafından kurulan Fransız Haute Couture ve Hazır Giyim şirketidir. İlk koleksiyonu moda tarihini işaret etmektedir: mimari çizgileri ve sadeliği birleştiren “ayrı” bluzlar ve etekler. Zamanın kıyafetlerine bakacak olursak, anında başarı kazanan yeni bir zarafet getirmiştir.
Givenchy yaratıcısının ilham kaynağı olan Audrey Hepburn, 1953'teki toplantılarından bu yana, güzellik standartlarını yeniden tanımlayacak bir stilin buluşuyla ona eşlik ediyor. 1969 yılında lanse edilen "Gentleman Givenchy" serisi, erkek modasına referans olmuştur. Kırk yılı aşkın bir süre sonra, Hubert de Givenchy 1995 yılında emekli oldu. Givenhcy, o zamandan 2017 yılına kadar yaratıcı yetenek olan Clare Waight Keller ile başarıya ulaştı. Clare Waight Keller, Sanat Yönetmeni olarak atandı.
Parfümü, şıklığın ve kişiliğin son dokunuşu olarak düşündüğümüzde, Hubert de Givenchy ilk feminen parfümünü 1957'de Audrey Hepburn ve "Le De" için yaratılan "L'Interdit«tir. İki yıl sonra, 1959'da ise, erkekler için ilk parfümünü "Eau de Vétiver" ve "Monsieur de Givenchy" yaratmıştır. O zamandan beri, her Givenchy parfümü kendine özgü ve zamansız bir koku taşımaktadır.
İlk Makyaj serisi, 1989 yılında «Le Prisme» ile piyasaya sürüldü. Bu da renk deneyimini tersine çevirdi ve kadınlara güzelliklerini farklılaştırma özgürlüğü kattı.
1999 yılından beri Makyaj Artistik Direktörü Nicolas Degennes yaratıcılığı altında olan Givenchy makyaj sürprizlere devam etmektedir. Yenilikçi dokular, canlı renkler ve couture'den ilham alınan ambalajlar, markanın güçlü yönlerini ortaya çıkarır.
1989 yılında başlatılan bilimsel araştırmalar ve ileri formülasyon teknolojilerinin sonucu olan Givenchy Cilt bakımı, her cildin kendine özgü beklentilerini karşılamak için duyusallığı ve avangardı birleştirir.