{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
Kenzo Takada, daha güzel bir dünya için, 1964’te doğduğu Japonya’dan Paris’te moda dünyasını sallamak için ayrıldı. Kenzo modası; beklenmedik, gür ve karmaşık baskıların kompozisyonu ile renkli ve çoğul bir kültürel etkiye sahip. Kenzo’nun cesur özgürlüğü ve neşeli ruhu, yıllardır her Kenzo parfüm tasarımına yansıyor.
TÜM ÜRÜNLERİ GÖR
FLOWER BY KENZO
Gelinciğin isyankar ama bir o kadar da kırılgan yapısından etkilenen Kenzo, bu ikonik koku ailesini yarattı ve kokusuz bir çiçek olan gelinciğe kokusunu verdi. Flower by Kenzo, samimi ve çekici kadınların imza kokusu.
Keşfet
KENZO WORLD
Sanat yönetmenleri Carol Lim ve Humberto Lean moda vizyonlarını aktarıyor ve ilk parfümlerini yaratıyorlar. Kenzo World kadını, beklenmedik ve cesur; aynı zamanda yaramaz ve eğlenceli…
Keşfet
L'EAU KENZO
L'eau Kenzo ile güzel bir dünya için hayatı kucaklayın. L'eau Kenzo ailesi, kadın ve erkekler için yarattığı parfümler ile yaşam ve renk dolu, hayat ve canlılık veren suyu simgeliyor.
Keşfet
KENZO HOMME
Okyanus esintilerinin baştan çıkarıcı etkisinin odunsu kokularla birleştiği Kenzo Homme, tazeleyici ve zamansız bir parfüm. Kenzo erkeği enerjisini elementlerin gücünden alıyor. Kenzo Homme okyanusla karşılaşan, deniz notalarını keşfeden ilk erkek parfümü. Doğal olarak zarif ve zamansız koku, özgür ruhlu erkekler için yaratıldı.
Keşfet