{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
Kenzo Takada, daha güzel bir dünya için, 1964’te memleketi Japonya’dan Paris’te modayı sallamak için ayrıldı. Kenzo modası: beklenmedik, gür, karmaşık baskıların kompozisyonu ile renkli ve çoğul bir kültürel etkiye sahip. Cesur özgürlüğü ve neşeli ruhu, 30 yıldır her Kenzo Parfüm tasarımına yansıdı.
TÜM ÜRÜNLERİ GÖR
FLOWER BY KENZO
Gelincik; isyankar ama bir o kadar da kırılgan yapısından etkilenerek Kenzo bu ikonik kokuyu yarattı ve gerçekte kokusuz bir çiçek olan gelinciğe kokusunu verdi. Gelincik sembolü, şehri ve onun güzelliklerini enerjisi ile kuvvetlendiriyor. Flower by Kenzo samimi ve çekici kadının imza kokusu.
Keşfet
FLOWER BY KENZO POPPY BOUQUET
Çiçeklerin istilasını yaşatan ve özgürlüğün yepyeni bir şekilde dışa vurumunu yansıtan Flower by Kenzo Poppy Bouquet, Nashi Armudu, Bulgar Gülü ve Gardenyanın şehvetli bir karışımı.
Keşfet
KENZO WORLD
Sanat yönetmenleri Carol Lim ve Humberto Lean moda vizyonlarını aktarıyor ve ilk parfümlerini yaratıyorlar. Kenzo World kadını, beklenmedik ve cesur; aynı zamanda yaramaz ve eğlenceli…
Keşfet
KENZO HOMME
Okyanus esintilerinin baştan çıkarıcı etkisinin odunsu kokularla birleştiği Kenzo Homme, tazeleyici ve zamansız bir parfüm. Kenzo erkeği enerjisini elementlerin gücünden alıyor. Kenzo Homme okyanusla karşılaşan, deniz notalarını keşfeden ilk erkek parfümü. Doğal olarak zarif ve zamansız koku, özgür ruhlu erkekler için yaratıldı.
Keşfet