{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
FULL FRONTAL MASKARA + GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİ
X

FENTY BEAUTY FULL FRONTAL MASKARA + SEPHORA COLLECTION GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİ

2 ürün
SEP678456 - SEP678456
Ürün Özellikleri

Maskara Ürün Özellikleri: Göz alıcı bir kirpik görünümü için tasarlanan ve anıda hemen hacim kazandıran, kaldıran, uzatan ve kıvrık kirpik görnümünü sağlayan özel bir fırçaya sahip nihai maskara. Full Frontal Volume, Lift & Curl Maskara ile daha önce hiç olmadığı kadar hacimli, kıvrık ve kalkık kirpiklere sahip olun. Rihanna’nın kirpik görünümünü yaratmak için tasarlanan Full Frontal’ın formülü kirpiklere hacim kazandırır, uzatır, kaldırır ve kıvırır. Full Frontal’ın hafif, ultra siyah formülü özel olarak düz bir yağ fırçası ile eşleştirildi: FAT tarafı kirpikleri hızlı bir şekilde hacim vermek ve kaldırmak için maksimum ürünü tutar; FLAT tarafı tanımlar ve kıvrılır ve yuvarlak, sivri uç sayesinde, ulaşamadığınız küçük kirpiklere kolayca nüfuz edebilir ve açığa çıkarabilirsiniz. 

Makyaj Temizleyici Ürün Özellikleri: Sephora Collection Waterprooof Eye Makeup Remover, her türlü makyajı etkili bir şekilde çıkaran, mavi kantaron çiçeği suyu ile formül edilen, waterproof özellikli bir göz makyaj temizleyicidir. Sephora Collection Waterprooof Eye Makeup Remover, her türlü cilt tipi için uygundur. Ürün formülünde bulunan doğal kökenli mavi kantaron çiçeğinin suyu yatıştırıcı etkileriyle bilinir. SC Waterproof Eye Makeup Remover, vegandır ve geri dönüşümlü ambalaja sahiptir. Göz makyaj temizleyici içeriklerinin %92’si doğal kökenlerden gelirken, kalan  %8 esas olarak ürünün duyusal çekiciliğini ve koruyuculuğunu sağlamak içindir.   Bu ürün sadece sağlıklı cildi desteklemez, aynı zamanda şişesi %100 geri dönüşümlü plastikten yapıldığından ve hayvansal bazlı ham madde içermediğinden çevre için de faydalıdır Bilinmesi gereken diğer noktalar: Sephora Collection ürünlerinin tümü, ürün güvenliği konusunda en katı uluslararası yasalara uygundur. Ayrıca, ürün geliştirme, kalite, izlenebilirlik ve güvenlik bakımından en katı uluslararası iç gereklilikleri de yerine getirir ve 1400’den fazla yasaklı maddeyi içermeyen ‘Sınırlı Madde Listesi’  ile  örnek olmaya liderlik eder. Ürünler paraben, formaldehit, fitalat, mineral yağ, retinil palmitat, oksibenzon, kömür katranı, hidrokinon, triklosan, triklokarban içermez. Kullanımı: kullanmadan önce ürünü iyice çalkalayın. Makyajı temizlemek için bir parça pamuk ile birlikte kullanın. Durulamaya gerek yoktur.