{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
X
Dermask Intra Jet Wrinkless Solution Mask
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "P2665018", "name": "Dermask Intra Jet Wrinkless Solution Mask", "price": "39.50", "sku": "364720", "brand": "DR.JART", "variant": "1 masque - 28 g", "category": "SKINCARE/FACE/MASK TISSU", "dimension10": "364720", "dimension17": "indirimli", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "79", "dimension96": true, "dimension102": "BAYAN", "dimension112": "36", "dimension113": "36", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2018/11/26/60726/b84f233b-5a50-4610-9f5a-325d8e0071a4.jpg"] } } }
DR.JART+

Dermask Intra Jet Wrinkless Solution Mask

Kırışıklık karşıtı selüloz kağıt maske

Detaylar
Dermask Intra Jet Wrinkless Solution Mask
1 masque - 28 g
P2665018 - 364720
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Ürün Özellikleri

Dr. Jart Dermask Intra Jet Wrinkless Solution, ciltteki ince ve derin çizgi görünümünü azaltmaya yardımcı olan, cildi daha genç ve dolgun gösteren selüloz kağıt maskedir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Dermask Intra Jet Wrinkless Solution ™, aktif içeriklerin cilde kolayca nüfuz etmesine yardımcı olan ince selülozdan yapılmıştır.
Dr. Jart Dermask Intra Jet Wrinkless Solution, aktif içeriklerin inanılmaz bir şekilde cilde nüfuz etmesi için vücut ısısına duyarlı termo-hassas bir jel ile tasarlanmıştır. Maskenin formülünde bulunan kolajen, elastin ve adenozin bileşimi ince ve derin çizgilerin görünümünü azaltırken, biyopeptidler cildin doğal elastin üretimini destekler.

Koenzim Q10 cildin elastikiyetini güçlendir ve beta-glukan ince ve derin çizgilerin görünümünü dolgunlaştırır ve ton kazandırır.

Maske, yapay parfüm veya renk, denatüre alkol, trietanolamin, sülfat bazlı sürfaktan, triklosan, mineral yap, propilen glikol ve DEA gibi cildi tahriş eden zararlı maddeler içermez. Maskenin formülünde paraben, sülfat ve fitalat bulunmaz. Hipoalerjeniktir ve hassas ciltlerde dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

 


Kullanımı:

Üzerindeki şeffaf filmi çıkarın ve cilt temizken maskeyi uygulayın.

15-30 dakika bekleyin ve daha sonra nazikçe çıkarın. Durulamayın.

Kalan serumu cilde yedirmek için masaj yapın ve nemlendirici ile devam edin.

İÇERİK

Su, Gliserin, Butilen Glikol, 1,2-heksandiol, Ceratonia Siliqua Gamı, Kondrus Crispus Ekstratı, PEG-60 Hidrojene Hintyağı, Trietilheksanoin, Allantoin, Agar, Dipotasyum Glisitrhizat, Hidrolize Elastin, Adenosin, Disodyum EDTA, Hidrolize Kolajen, Parfum, Potasyum Hidroksit, Sardunya Maculatum Yağı, Narenciye Aurantium Dulcis (Portakal) Kabuğu Yağı, Narenciye Limon Kabuğu Yağı, Gliseril Polimetakrilat, Propilen Glikol, Palmitoil Tripeptid-1, Linalol, Geraniol, Limonen, Sitral, Sitronelol Bu bileşen listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın.