Ürün, marka, kategori ara​...

Doğadan güç alan makyaj

Tüm Ürünleri Keşfet

CARE FOND DE TEINT
+ NEMLENDİRME

SEPHORA COLLECTION

CARE FOND DE TEINT

199 TL
22 P (Rosé medium) - 30 ml
25 renk seçeneği​

GOOD FOR

Cilde bakım yapan hafif fondöten. 10 saat kalıcılığa sahip, doğal ışıltı ve nemlendirici etkili bu fondöten bir makyaj ürününden daha fazlası: Aynı zamanda bir cilt bakım ürünü. Formülü, nemlendirici ve besleyici etkili Maça çayıyla ve cilde ışıltı verdiği bilinen C vitaminiyle zenginleştirilmiştir. Bu hafif fondöten, gün geçtikçe gözle görülür oranda daha güzel bir cilt etkisi için cildi 10 saat boyunca nemlendirir. Parfüm içermez; komedojenik değildir; dermatolojik gözlem altında test edilmiştir; en hassas ciltler de dâhil tüm cilt tipleri için uygundur.
Ambalajının üretiminde sorumlu kaynak kullanımı yaklaşımı benimsenmiştir: Şişesi %67 oranında şeker kamışı artıklarından üretilmiştir.(1) Bu yaklaşım, SEPHORA COLLECTION ambalajlarında kullanılan plastik miktarını azaltma taahhüdümüzün bir parçasıdır. (1)Kapak hariç


BIG BY DEFINITION
MASCARA

BIG BY, farklı boyutlarda liflerden oluşan fırçası sayesinde kirpikleri anında belirginlik için ayıran maskara.Fırçanın her bir lifi, her boyuttaki kirpikleri yakalar: alt kirpikler ve küçük kirpikler için ideal maskara. Büyük bir sonuç için yoğunlaştırır. Maskara ile çok etkileyici bir sonuç elde eder. Formülü sayesinde bu SEPHORA maskara her bir vuruş ile daha yoğun, vermeden ultra siyah. Kirpikleri birbirinden ayıran bu hacimli maskaranın vegan formülü proteinle zenginleştirilmiştir. Keratin benzeri bir yapıya sahip bitki bazlı bu uzun süre kalıcı maskara bulaşmaz veya dağılmaz. Tüm gün kalıcıdır ve makyaj kolayca çıkarılır. Hayvansal içerik içermeyen formüle edilmiştir.

CRAYON YEUX
GÖZ KALEMİ

%90'dan fazla doğal bileşeniyle, kokusuz ve vegan SEPHORA COLLECTION göz kalemi(1), yumuşatıcı özelliklere sahip pirinç özü ile zenginleştirilmiştir. Gün boyunca rahat bir kullanım sağlayan dokusu, mükemmel bir görünüm için yoğun ve pigmentli bir renk verir Hassas gözler ve kontakt lens kullananlar için uygundur. (1)Hayvansal kökenli ham maddeler olmadan formüle edilmiştir. Yüksek pigmentli 8 ışıltılı tonuyla gözleri belirginleştirmek ve olağanüstü bir görünüm kazandırmak için yumuşak yapısı sayesinde göz kapağınızın üzerinde zahmetsizce kayar. Suya dayanıklı formülü sayesinde akmayan ve dağılmayan kalıcı bir çizgi çizebilirsiniz. Cilt dostu makyaj ürünü %90'dan fazla doğal kaynaklı bileşenlerden oluşan formülü, yumuşatıcı özelliği olan pirinç özü ile zenginleştirilmiştir. Yumuşak ve rahat bir dokuya sahip bu kokusuz göz kalemi, göz çevresindeki hassas bölgeleri korur. Oftalmolojik olarak test edilmiştir, hassas gözler ve kontakt lens kullananlar için uygundur. Herkes için bakım makyaj ürünü

OMBRE LIQUIDE
LİKİT GÖZ FARI

%90 oranında doğal içeriklerle formüle edilmiş, 12 saat kalıcılık sağlayan SEPHORA COLLECTION likit göz farı, yoğun ve parlak metalik renklerle gözlere anında canlı bir görünüm kazandırır. Ultra hafif ve yumuşak dokusu Maça çayı tozu ile zenginleştirilmiştir. Hassas gözler ve kontakt lens kullananlar için uygundur. İnce, hafif ve rahat dokusu, yoğun metalik yansımalara sahip 6 tonuyla gözleri aydınlatmak için göz kapaklarının üzerinde zahmetsizce kayar. 12 saate kadar kalıcılık sağlayan formülü, maksimum renk etkisi için bozulmadan veya akmadan mükemmel kapatıcılık sağlar. Sedefli zengin tonların yoğunluğu isteğe göre değiştirilebilir ve makyaj bitişi homojendir.

BRONZER

% 95 oranında doğal kaynaklı içeriklerden oluşan ve nefis kokulu, SEPHORA COLLECTION'dan parlak mat bir yüzeye sahip bu güneş pudrası, uzun süre kalıcı sonuç veren doğal bir bronzlaşmış ten rengi sunar. Ne tür bir makyaj için? İster cildinizi her gün ısıtmak, ister yüz hatlarını şekillendirmek olsun, SEPHORA COLLECTION mat güneş pudrası sizin için üretildi! Sağlıklı bir ışıltıyı anında geri kazandırmak için "havuç" renk efekti olmadan hoş bir ışık ve parlak bronzluk sunar. Malzeme etkisi olmayan ince ve ultra hafif dokusu, pudra etkisi olmadan pürüzsüz ve doğal bir görünüm için ciltle mükemmel bir şekilde birleşir. Yumuşak ve ipeksi formülü, kurumadan uzun süreli rahatlık sağlar. İzler veya sınırlar olmadan mükemmel bir makyaj sonucu elde etmek için isteğe göre değiştirilebilen bir yoğunluk sunar. Cilt ısınır, güneşli yansımalarla süblimleşir ve sonuç uzun ömürlüdür.

NASIL UYGULANACAĞINI ÖĞREN