{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
brand logo
BENEFIT KAŞ SERVİSİ
1976'DAN BERİ KAŞLARI DÖNÜŞTÜRÜYORUZ!
Benefit Cosmetics olarak sizler için ideal kaş stilini bulmanın en hızlı ve keyifli yolunu sunuyoruz. 1976 yılından beri sihirli dokunuşlar ile kaşları şekillendirerek gözleri belirginleştiriyor, bakışları derinleştiriyor ve ifadeleri vurgulamaya yardımcı oluyoruz. Benefit Kaş Bar’larda verilen çeşitli servislerin ardından kendinizi daha çekici ve bütün hissedeceksiniz. Unutmayın, kaşlar ifadeyi en çok pekiştiren yüz detayıdır. Bakımlı kaşlar ile yaratabileceğiniz fark herkese Wow! dedirtebilir. Bu nedenle Benefit 40 yılı aşkın süredir ‘Kaşlar bizim işimiz. Biz kaşları biliriz’ diyor ve onları büyük bir keyif ile sizler için güzelleştiriyor.
KAŞ BAR’I KEŞFEDİN!
İyi şekillendirilmiş bir kaşın yüzünüzde yaratabileceği değişimi görün! Ezelden beri kaşları haritalandırıyoruz...ya da 1976'dan beri diyelim. Özel üç-aşamalı tekniğimiz size yüzünüz için ideal kaş şeklini verecek. Yüzünüzün tüm özelliklerini göz önünde bulunduruyoruz ve böylece siz de kemik yapınıza en uygun kaşa sahip oluyorsunuz. Hedefiniz kusursuz kaşlar, ileri!
KAŞ BAR SERVİSLERİ
Kurabiye kalıbı gibi şablonlar ve diğer aletler yetmez... Hedefimiz güzel bir kaş şeklini herkese uygulamak değil, herkese en güzel kaş şeklini uygulamak! Tüm kaş hizmetlerimiz Benefit'in özel tekniği, Kaş Haritalandırma ile başlar: her yüz için kusursuz şekli bulan 3-aşamalı ve kişiye özel uyarlanan bir teknik. Ardından kaş bakım boyası, kaş şekillendirme servisi, dudak üstü ağdası ve takma kirpik olmak üzere tercih ettiğiniz servislerden ve ücretsiz kaş makyajı servisimizden faydalanabilirsiniz.v
RANDEVUNUZU ALIN
Kaşlarınızı dönüştürmek için seçili Sephora Mağazaları’ında bulunan Benefit Kaş Bar’lara istediğiniz zaman uğrayabilir, ya da beklemeden servis almayı garantilemek isterseniz Kaş Bar bulunan Sephora mağazalarını arayarak randevu almanızı tavsiye ederiz. Muhteşem kaşlara ulaşmak işte bu kadar kolay!
Feathered Kaş Stili İSTEYENLERE...
Feathered Kaş Stili bohem bir görünüm için yukarı doğru taranmış bir efekte sahiptir. Size en yakın Benefit Kaş Bar’a uğrayın ve bu stilin yüzünüze uygun olup olmadığını keşfedin! Precisely My Brow Pencil ile kaş aralarını doldurarak, gerçek kaş teli efekti yaratın. 24-Hour brow Setter ile kaşları yukarı doğru tarayarak sabitleyin.
Natural Kaş Stili İSTEYENLERE...
Natural Kaş Stili yumuşak hatlı kaşlar ve doğal görünümü sevenler için idealdir. Size en yakın Benefit Kaş Bar’a uğrayın ve bu stilin yüzünüze uygun olup olmadığını keşfedin! Goof Proof Brow Pencil’ in köşeli ucuyla kaş araları sert açılar vermeden kolayca doldurulur. Gimme Brow+’ın dolgunlaştırıcı etkisi ve içerdiği micro fiberler ile kaşlara dolgunluk ve boyut kazandırılır.
Straight Kaş Stili İSTEYENLERE...
Straight Kaş Stili ile düz ve zarif görünen kaşlar elde edersiniz. Size en yakın Benefit Kaş Bar’a uğrayın ve bu stilin yüzünüze uygun olup olmadığını keşfedin! Net ve belirgin kaşlar için Ka-Brow’ı uygulayın. 3D Brow Tones’un size uygun tonu ile kaş makyajınızı tamamlayın.
Contour Kaş Stili İSTEYENLERE...
Contour Kaş Stili ile anında renk geçişi sağlanmış kaşlar elde edeceksiniz. Size en yakın Benefit Kaş Bar’a uğrayın ve bu stilin yüzünüze uygun olup olmadığını keşfedin! Brow Contour Pro 4’ü-1-Arada Kaş Kalemi’nin açık tonuyla kaşın başlangıç kısmını, koyu tonuyla bitiş kısmını renklendirin. Aydınlatıcı ve belirginleştirici yardımıyla kavislerinizi netleştirin ve daha net görünen kaşlara kavuşun.