{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
STRONGER WITH YOU
X
X
STRONGER WITH YOU
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "", "name": "", "price": "", "sku": "", "brand": "", "variant": "", "category": "//", "dimension10": "", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension52": "", "dimension78": "SELEKTIF", "dimension94": "", "dimension96": true, "dimension113": "undefined", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2020/01/28/62520/997d2f0d-7883-447a-a1a9-0c465348e3db.jpg"] } } }
ARMANI

EMPORIO ARMANI STRONGER WITH YOU FREEZE EDT

Kendinize güveninizi arttırıcak, size "SİZ"inle daha güçlü olduğunu hissettirecek bir parfüm

Detaylar
P3936115 - P3936115
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Ürün Özellikleri

Dünya metropolü New York'tan esinlenen EMPORIO ARMANI, 21. yüzyılın güç çifti "SİZ"i sunar.

Güçlü, kendine güvenen erkekler için, "SİZle Daha Güçlü" mottosuyla hareket eden, sakinlik, zarafet ve modernitenin enerjisini ve dinamizmini yayar. Gençliğin tüm yönlerini somutlaştırır, duygusallık ve güçle büyür.

Aşkını tutku dolu yaşayan erkeğin kokusu! Emporio Armani Stronger With You Freeze Erkek Parfümü baştan çıkarıcı etkisi ile sizi ilginin odağı haline getirecek. Üst notalardaki misket limonu, orta notalardaki lavanta ve adaçayı ile buluşarak serinletici bir etki yaratırken alt notalardaki odunsu amber kokuyu güçlendiriyor ve göz alıcı kokuyu yaratıyor. Kakule, pembe biber ve menekşe yaprağı baharatlı kokteyli, dumanlı vanilya özü ile yuvarlanan aromatik adaçayı ve kestane anlaşmasıyla buluşuyor.

İÇERİK

Üst notalar: pembe biber, menekşe yaprakları, nane Orta notalar: adaçayı, kavun, ananas Dip notalar: vanilya, kestane, sedir ağacı, amber ağacı.