Urban Decay Vice Ruj Koleksiyonu

GÜZELLİK SİLAHLARINI YENİ TONLARLA DONAT. ŞAŞIRTICI RENK ÇEŞİTLİLİĞİ.
SADECE 59 TL !
Vice Lipstick 100 farklı ton seçeneği ile geliyorşimdiye kadarki en büyük renk serimiz.
Renk aralığımızda hepsi var: Cesur açık tonlar. Koyu, cezbedici renkler. Süper kullanışlı nötrler. Baş döndürücü çeşitlilik içinde herkese gore bir şey var. Yeni renklerden, bir daha asla göremeyeceğini sandığın kült favori renklere kadar. Renklerden bazılarında ise diğer UD dudak ürünlerinden esinlenildi (hatta far ve göz kalemlerinden).

Sana en uygun rengi bulmak için uygulamamızı indirebilirsiniz ! https://itunes.apple.com/us/app/vice-lipstick/id1092653320?ls=1&mt=8

URBAN DECAY SOSYAL MEDYA YARIŞMASI KAZANANLARI :

@hazalkocaman @cisemglsy ve @yagmurrgunduz ‘ü tebrik ederiz.


‘’ SEPHORA & URBAN DECAY SOSYAL MEDYA AKTİVİTESİ/YARIŞMASI’’ VE ‘’EN KISA SÜREDE EN ÇOK RUJ SÜRME YARIŞMASI’’ KURALLARI İLE KATILIM KOŞULLARI

1- Instagram üzerinden gerçekleştirilen aktivite 14.09.2016 saat 10.00’da başlayarak 25.09.2016 tarihinde saat 23.59’da sona erecektir.

2- Yaptıkları dudak makyajı ile en renkli ve eğlenceli selfiyi çekip, Sephora’nın Instagram sayfasında yarışma duyurusunda belirttiği hastag ile (#sephora(öpücükemojisi)urbandecay) paylaşım yapan katılımcılar arasından 3 kişi Sephora Özel Jürisi tarafından belirlenecektir.

3- Yarışmaya katılım için paylaşılacak fotoğrafların başka bir marka içermemesi ve yarışma başlagıç tarihinden sonra paylaşılması gerekmektedir.

4- Yarışmaya katılanlar arasından Sephora Özel Jürisi’nin belirlediği 3 kişi, Sephora’nın belirleyeceği mağazasında veya Sephora’nın belirleyeceği alışveriş merkezinin, Sephora tarafından belirlenen alanında, Sephora’nın belirlediği ünlü bloggerlar ile “En kısa sürede en çok ruju sürme yarışması” video çekimine katılma hakkı kazanacaktır. “En kısa sürede en çok ruju sürme yarışması”nın tarihi ve yarışmanın gerçekleştirileceği yer Sephora tarafından belirlenecek ve ayrıca Sephora Türkiye Instagram hesabından ve www.sephora.com.tr adresinden duyurulacaktır.

5- Sephora Özel Jürisi tarafından “En kısa sürede en çok ruju sürme yarışması”na katılma hakkı kazanan 3 asil yarışmacı belirlenecektir. Asil yarışmacılardan “En kısa sürede en çok ruju sürme yarışması”na katılmayacağını bildiren ve/veya yarışma zamanında hazır bulunmayanların yerine, yine Sephora Özel Jürisi tarafından belirlenen 3 kişilik yedek listeden, sıra esasına göre belirlenecek yarışmacı “En kısa sürede en çok ruju sürme yarışması”nda yarışmaya hak kazanacaktır.

6- Sephora Özel Jürisi tarafından belirlenecek yarışmacıların hepsinin farklı kişiler olması zorunludur.

7- “En kısa sürede en çok ruju sürme yarışması”na katılma hakkı kazanan asil yarışmacılar ile yedek listede yer alan yarışmacılar, Instagram üzerinden gerçekleştirilen aktivitenin/yarışmanın bitimini takip eden 10 iş günü içerisinde Sephora Türkiye Instagram sayfasında yayınlanan yarışma postunun/paylaşımının altında ve www.sephora.com.tr adresinden duyurulacaktır.

8- Asil ve yedek yarışmacılar, Sephora’nın belirleyeceği İstanbul’daki yarışma alanına kendi imkanları ile belirtilen gün ve saatte gelmeyi peşinen kabul eder.

9- Video çekimi yarışmasına katılma hakkı kazanan talihliler, Sephora tarafından çekilen videolarının Sephora’nın ve Urban Decay’ın sosyal medya hesaplarında paylaşılacağını ve paylaşımlar sebebiyle herhangi bir hak ileri süremeyeceklerini peşinen kabul ve taahhüt ederler.

10- 3 kişi arasında gerçekleşecek “En kısa sürede en çok ruju sürme yarışması”nın kazananı Blogger Jürisi tarafında belirlenecektir.

11- Yarışma sonrasında birinciye 750TL, ikinciye 500 TL ve üçüncüye 250 TL değerinde Urban Decay paket hediye edilecektir.

12- Hediye paketleri değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

13- Sephora Kozmetik ve Loreal çalışanları ile akrabalarının yarışmaya katılmaları yasak olup katılmaları halinde katılımları geçersiz sayılarak yarışmadan çıkartılacaklardır. Bu kişiler yarışma sonrası aktiviteye katılıp ödül kazansalar dahi ödül kendilerine teslim edilmeyecektir.

14- Yarışma 18 yaşından büyüklerin katılımına açık olup 18 yaşından küçükler aktivitede hediye kazansalar dahi ödülleri teslim edilmez.

15- Bu duyuru, Milli Piyango ve Facebook kapsamı dışında yürütülmektedir.

16- Yurt dışından yapılan katılımlar yarışma kapsamına alınmayacaktır.

17- Sephora, herhangi bir zamanda, işbu aktivitenin ve yarışmanın koşullarını tek taraflı değiştirme ve gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Yarışma ve aktiviteye katılan herkes işbu şartları okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.