Sephora sadakat programi ile ilgili sorulariniz

Adres bilgilerimi nasıl değiştirebilirim ?
Dilediğiniz değişikliği mağazayı ziyaret ederek gerçekleştirebilrsiniz.
Eğer kartımı kaybettiysem, nasıl yenileyebilirim ?
Sephora sadakat programının avantajlarından yararlanmak için fiziksel karta ihtiyacınız bulunmamaktadır. Sephora mağazasında, kasada, telefon numarası veya e-mail bilginizi belirtmeniz yeterlidir.
Sephora üyeliğime tanımlı fırsatlardan nasıl yararlanabilirim ?
Sephora Sadakat programı sayesinde Sephora mağazalarında sadece size özel fırsatlardan faydalanma ayrıcalığına erişirsiniz. Başvuru sırasında bize verdiğiniz iletişim bilgileri doğrultusunda, özel fırsat duyuruları tarafınıza posta, e-mail ya da sms yolu ile gönderilir.
%10 indirim kuponuna ne zaman hak kazanıyorum ?

Sephora White üyeliği seviyesinde, 600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde*, Sephora Black üyeliği seviyesine yükselecek ve ilk %10 indirim** kuponunuzu kazanacaksınız.
Sephora Black üyeliği seviyesinde ise, harcadığınız her 1 TL, üyelik hesabınıza 1 puan olarak yüklenecek. 600 puan biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde*, %10 indirim kuponuna hak kazanacaksınız. Size her %10 indirim kuponu gönderdiğimizde hesabınızdan 600 puan düşülecek ya da 4 alışveriş günü silinecektir. "Puan ve avantajlarınızı öğrenin" bölümüne girerek, %10 indirim kuponunuzun gönderim tarihini öğrenebilirsiniz.
%10 indirim kuponunuz, T.C. sınırları içerisindeki tüm Sephora mağazalarında geçerli olup, yapacağınız alışverişlerde, aynı gün içerisinde birçok kez gerçekleştireceğiniz alışveriş miktarı üzerinden geçerli olacaktır.

%10 indirim kuponlarımı birleştirerek kullanabilir miyim ?
%10 indirim kuponları birleştirerek kullanamazsınız. Ayrıca, %10 indirim kuponu herhangi bir kampanya, promosyon ve indirim ile de birleştirilemez. %10 indirim kuponları Hediye Kartı alımında ve servislerde geçerli değildir.
%10 indirim kuponunun kullanım süresi nedir ?
%10 indirim kuponunuzun kullanım süresi 6 aydır. Size gönderilen kupon üzerindeki barkod ile Sephora mağazasındaki tüm ürün alışverişlerinde %10 indirim fırsatınızdan faydalanabilirsiniz. %10 indirim kuponu, Hediye Kartı alımlarında, servislerde geçerli değildir. %10 indirim, herhangi bir kampanya ya da indirim ile birleştirilemez, mağazalarda belirtilen istisnai durumlarda bu indirim geçerli değildir.

Sephora WHITE Hakkında Sorularınız

Sephora White avantajları nedir ?
Sephora White sayesinde tüm alışverişleriniz ödüllendirilecek. İlk alışverişinize özel 2 kat fazla puan kazanın. 600 puan (1TL=1puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde ise, Sephora Black seviyesine yükselin ve ilk %10 indirim kuponunuzu kazanın. Ayrıca Sephora Surprise'ın her ay 4 kampanyası ile sürpriz hediyeler, en sevilen markalarda özel kampanyalar ve özel dönemlerde kampanyalar sizi bekliyor.
Sephora White üyeliğine nasıl sahip olabilirim ?
Sephora mağazalarından yapacağınız herhangi bir alışveriş sırasında, Sephora White üyeliğiniz ücretsiz olacak kasada size tanımlanacaktır.

Sephora Black Hakkında Sorularınız

Sephora Black üyeliğine nasıl sahip olabilirim ?
600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde*, Sephora Black üyelik seviyesine yükselecek ve ilk %10 indirim** kuponunuzu kazanacaksınız. Sephora Black ile size özel yepyeni avantajlardan faydalanacaksınız: Özel İndirimli Günler, doğum gününüze özel hediyeniz ve favori markalarınızın size özel fırsatları.

Her türlü sorunuz için info@sephora.com.tr e-mail adresinden veya 0850 622 77 47 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

  • (1) Aynı gün içerisinde gerçekleştirilen farklı alışverişler tek bir alışveriş olarak hesabınıza yüklenecektir.
  • (2) Bu %10 indirim kuponu, yapacağınız bir sonraki alışverişinizde geçerlidir. Bu indirim, T.C. sınırları içerisindeki tüm Sephora mağazalarında geçerli olup, yapacağınız alışverişlerde, aynı gün içerisinde birçok kez gerçekleştireceğiniz alışveriş miktarı üzerinden geçerli olacaktır. %10 indirim, herhangi bir kampanya ya da indirim ile birleştirilemez, mağazalarda belirtilen istisnai durumlarda bu indirim geçerli değildir. Sephora, gerekli görmesi halinde, her zaman Sephora Sadakat Programında değişiklik yapma ve bu programı durdurma hakkını saklı tutar.İlgili mevzuat hükümleri kapsamında, sizinle ilgili kişisel verileriniz hakkında bilgilendirilme, bu kişisel verilere erişim, söz konusu verileri düzeltme ve silme haklarınızı kullanmak isterseniz lütfen şirketimiz ile iletişime geçiniz. Söz konusu haklarınızı Sephora nezdinde şu adrese yöneltebilirsiniz: “Sephora – Müşteri Hizmetleri – [Sephora Kozmetik A.Ş. İnkilap (Çakmak) Mah. Buyaka İş Merkezi C Blok Kat :1 34768 Ümraniye, İstanbul T:0850 622 77 47 ya da info@sephora.com.tr ]”. Aynı adrese promosyon, kampanya, indirim ve ürün tanıtım bildirimlerine ilişkin itirazlarınızı da yöneltebilirsiniz. Talebinizin alınmasıyla birlikte yasal haklarınıza istinaden gerekli işlemler yapılacaktır.