Sephora sadakat programi ile ilgili sorulariniz

Adres bilgilerimi nasıl değiştirebilirim ?
Dilediğiniz değişikliği mağazayı ziyaret ederek gerçekleştirebilrsiniz.
Eğer kartımı kaybettiysem, nasıl yenileyebilirim ?
Kart yenileme talebinizi info@sephora.com.tr e-mail adresine güncel adres bilgilerinizi yazarak geçebilirsiniz. Yeni kartınız içerisine tüm puanlarınız ve avantajlarınız yüklenmiş olarak, 1-1,5 ay içerisinde adresinize gönderilecektir. Bu süre içerisinde, puan kazanmaya devam etmek için, Sephora mağazasında kasada muhakkak bilgilerinizi belirtin. Mağaza ekipleri kasada sizin hesabınıza ulaşıp alışverişinizin kartınıza yüklenmesini sağlayacaktır.
Sephora Karta tanımlı fırsatlar tarafıma nasıl gönderiliyor ?
Sephora Sadakat programı sayesinde Sephora mağazalarında sadece size özel fırsatlardan faydalanma ayrıcalığına erişirsiniz. Başvuru sırasında bize verdiğiniz iletişim bilgileri doğrultusunda, özel fırsat duyuruları tarafınıza posta, e-mail ya da sms yolu ile gönderilir.
%10 indirim kuponuna ne zaman hak kazanıyorum ?

Sephora White kart seviyesinde, 450 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde*, Sephora Black kart seviyesine yükselecek ve ilk %10 indirim** kuponunuzu kazanacaksınız.
Sephora Black kart seviyesinde ise, harcadığınız her 1 TL, kartınıza 1 puan olarak yüklenecek. 450 puan biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde*, %10 indirim kuponuna hak kazanacaksınız. Size her %10 indirim kuponu gönderdiğimiz hesabından 450 puan düşülecek ya da 4 alışveriş günü silinecektir. "Puan ve avantajlarınızı öğrenin" bölümüne girerek, %10 indirim kuponunuzun gönderim tarihini öğrenebilirsiniz.
%10 indirim kuponunuz, T.C. sınırları içerisindeki tüm Sephora mağazalarında geçerli olup, yapacağınız alışverişlerde, aynı gün içerisinde birçok kez gerçekleştireceğiniz alışveriş miktarı üzerinden geçerli olacaktır.

%10 indirim kuponlarımı birleştirerek kullanabilir miyim ?
%10 indirim kuponları birleştirerek kullanamazsınız. Ayrıca, %10 indirim kuponu herhangi bir kampanya, promosyon ve indirim ile de birleştirilemez. %10 indirim kuponları Hediye Kartı alımında ve servislerde geçerli değildir.
%10 indirim kuponunun kullanım süresi nedir ?
%10 indirim kuponunuzun kullanım süresi 6 aydır. Size gönderilen kupon üzerindeki barkod ile Sephora mağazasındaki tüm ürün alışverişlerinde %10 indirim fırsatınızdan faydalanabilirsiniz. %10 indirim kuponu, Hediye Kartı alımlarında, servislerde geçerli değildir. %10 indirim, herhangi bir kampanya ya da indirim ile birleştirilemez, mağazalarda belirtilen istisnai durumlarda bu indirim geçerli değildir.

Sephora White Kart Hakkında Sorularınız

Sephora White kartın avantajları nedir ?
Sephora White kartınız sayesinde tüm alışverşleriniz ödüllendirilecek. 450 puan (1TL=1puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black kart seviyesine yükselin ve ilk %10 indirim kuponunuzu kazanın.
Sephora White karta nasıl sahip olabilirim ?
Sephora mağazalarından yapacağınız herhangi bir alışveriş sırasında, Sephora White kart ücretsiz olacak kasada size verilecektir.
Sephora White kartımı nasıl aktive edebilirim ?
Sephora White kartınızı www.kart.sephora.com.tr adresinden gerçekleştirebilirsiniz. "Sephora White kartınızı aktive edin" düğmesine basmadan önce asteriks ile belirtilmiş, doldurulması zorunlu alanları doldurmanızı rica ederiz.

Sephora Black Kart Hakkında Sorularınız

Sephora Black karta nasıl sahip olabilirim ?
450 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde*, Sephora Black kart seviyesine yükselecek ve ilk %10 indirim** kuponunuzu kazanacaksınız. Sephora Black kartınız ile size özel yepyeni avantajlardan faydalanacaksınız: Özel İndirimli Günler, doğum gününüze özel hediyeniz ve favori markalarınızın size özel fırsatları.

Her türlü sorunuz için info@sephora.com.tr e-mail adresinden veya 0850 622 77 47 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

  • (1) Aynı gün içerisinde gerçekleştirilen farklı alışverişler tek bir alışveriş olarak kartınıza yüklenecektir.
  • (2) Bu %10 indirim kuponu, yapacağınız bir sonraki alışverişinizde geçerlidir. Bu indirim, T.C. sınırları içerisindeki tüm Sephora mağazalarında geçerli olup, yapacağınız alışverişlerde, aynı gün içerisinde birçok kez gerçekleştireceğiniz alışveriş miktarı üzerinden geçerli olacaktır. %10 indirim, herhangi bir kampanya ya da indirim ile birleştirilemez, mağazalarda belirtilen istisnai durumlarda bu indirim geçerli değildir. Sephora, gerekli görmesi halinde, her zaman Sephora Sadakat Kart Programında değişiklik yapma ve bu programı durdurma hakkını saklı tutar.İlgili mevzuat hükümleri kapsamında, sizinle ilgili kişisel verileriniz hakkında bilgilendirilme, bu kişisel verilere erişim, söz konusu verileri düzeltme ve silme haklarınızı kullanmak isterseniz lütfen şirketimiz ile iletişime geçiniz. Söz konusu haklarınızı Sephora nezdinde şu adrese yöneltebilirsiniz: “Sephora – Müşteri Hizmetleri – [Sephora Kozmetik A.Ş. İnkilap (Çakmak) Mah. Buyaka İş Merkezi C Blok Kat :8 34768 Ümraniye, İstanbul T:0850 622 77 47 ya da info@sephora.com.tr ]”. Aynı adrese promosyon, kampanya, indirim ve ürün tanıtım bildirimlerine ilişkin itirazlarınızı da yöneltebilirsiniz. Talebinizin alınmasıyla birlikte yasal haklarınıza istinaden gerekli işlemler yapılacaktır.