SEPHORA İLE SÜPER GIDALARDAN CİLDİNİZE GELEN GÜZELLİK!

‘Süper gıda’ trendinden destek alan Sephora; bal, zencefil,kahve ve çeşitli bitkilerle desteklenen cilt bakımı ürünlerini kullanıcılar ile buluşturuyor ve cildinizin beslenmesine yardımcı oluyor. Sephora’nın doğa ile bağlantı kurarak süper gıdaler ile zenginleştirilmiş bakım ürünleri ile cilt bakımı ritüelinize destek olabilirsiniz.

- ERBORIAN-Bamboo Jel Krem : Bu jel krem, cildiniz tarafından hızlıca emilirek, cildinizin nem kazanmasına yardımcı oluyor. Ayrıca cildinize enerji vererek, cildin gün boyu sıkı ve dolgun kalmasına yardımcı oluyor.

- BOSCIA- Aydınlatıcı Siyah Maske : Peeling etkisi sağlayan, aktif kömür içerikli, yenilikçi, güçlü ve mineral açıdan zengin maske, cildinize güçlü detoks ve aydınlatma desteği veriyor.

- ORIGINS-Enerji Verici Maske : İçeriğindeki ‘Ginseng’in besleyici ve antioksidan etkileri sebebi ile cildinizin yenilenmesine destek oluyor. Hafif, yağsız enerji veren nemlendirici maske, cildin genel ışıltısını ve enerjisinin artmasına yardımcı oluyor.

- DR.JART- Onarıcı Serum : Serum Konsantrasyonu ile cildinize hızlı etki eden bu serum, kızarık ve tahrişleri yatıştırmanıza yardımcı olurken cildin hassasiyetinin yatıştırılmasına destek oluyor. İçeriğinde yer alan ‘gotu kola’, yüzyıllardır onarıcı özellikleri için cilt bakım ürünlerinde kullanılıyor.

- YOUTH TO THE PEOPLE - Superfood Maske : Cildin belirgin biçimde sıkılaşmasına destek olan süper gıda bileşenleriyle zenginleştirilmiş yaşlanma karşıtı bu krem maske aynı zamanda ince çizgi ve kırışıkları gidermenize yardımcı oluyor.

Marka Arama : Marka Sıralaması A-Z Z-A