Givenchy
Rouge Interdit Vinyl

Rouge Interdit Vinyl
Givenchy’ den dudaklar için benzersiz bir ruj koleksiyonu: Rouge Interdit Vinyl. Sıradan bir rujdan çok daha fazlası… Bu ruj, yoğun parlaklık, benzersiz renkler ve belirgin bir dolgunluk etki için tasarlandı. Üstelik seride öne çıkan Noir Revelateur - siyah şeffaf ruj, sürülen her rujun üstüne uygulanabiliyor ve anında rujun rengini daha koyu ve baştan çıkarıcı hale çeviriyor.

Şık ve belirgin, modern ve benzersiz, lüks ama aynı zamanda sokak tarzından çizgiler taşıyan Rouge Interdit Vinyl dudaklarda yumuşak bir his bırakıyor. Özgür ruhlu, kendi tarzını ortaya koyan güzellik düşkünleri için adeta bir imza niteliğinde.

NOIR REVELATEUR - GİZEMLİ RUJ

Rouge Interdit Vinyl paletinin en çok ön plana çıkan ürünü: birbirinden farklı sürprizler içeren siyah ruj!
Bu evrensel rujun formülünün en önemli özelliği dudakların pH seviyesine göre reaksiyon vermesidir. Renklerin geçmişine baktığımızda, bütün renkler siyah renkten doğmuştur. Bu ruj da uygulandığında her kadında farklı renk alıyor, mürdüm, açık mor gibi renklere bürünüyor. Transparan, baştan çıkarıcı ve dolgun dudaklar elde ediliyor.
Gizemli ruj aynı zamanda herhangi bir rujun üzerine top coat olarak da uygulanabiliyor. Uygulanan rujun rengi Noir revelateur ile anında daha koyu ve yoğun hale geliyor. Yazlık bir renk aniden bir kış rengine dönüşürken, gündüz rengi anında daha sofistike gece rengine dönüşüyor.