Clarisonic
Pedi Ayak Dönüşüm Sistemi

Pedi
AYAKLARINIZDAKİ DEĞİŞİME HAZIR OLUN!

Clarisonic Pedi Ayak Dönüşümü Sistemi. Yıpranmış ayakları, yaz aylarında sergilenebilinicek bir hale dönüştürüyor. Özel olarak kuru ayakları nemlendirmek ve yumuşatmak için geliştirilmiş olan Pedi sistemi, el ile yapılan bakımdan 10 kat daha etkili. Sadece iki hafta içinde kullanan kadınların;
• %95’i Pedi sisteminden çok memnun kaldığını
• %91’i ayaklarının daha canlı ve genç görünüme kavuştuğunu
• %95’i kurulukta gözler görülür bir azalma fark ettiğini ve 4 haftalık bir kullanım sonrası ise kadınların %80’i, çıplak ayakla daha özgüvenli dolaşabildiklerini
Clarisonic Pedi Ayak Dönüşüm Sistemi, güç ve titreşim arasındaki dengeyi yenilikçi ve kapsamlı özellikleri sayesinde buluyor.

Pürüzsüzleştirici Başlık
• Ölü ve kuru cildi ayaktan atmak için tasarlandı
• Dokulu yapıya sahip bu başlık, ayağa zarar vermeden kuru bölgelerde toplanmış olan deriyi atmak için özenle geliştirildi

Islak/Kuru Fırça Başlık
• Kısa ve uzun tellerin karışımından oluşan fırça başlık, ayaktaki ölü cildin temizlenmesi için oluşturuldu.

Pedi Soyucu Temizlik Kremi
• Islak/Kuru Fırça Başlık ile kullanılan bu krem laktik asit, kayısı çekirdeği ve tri-fruit kompleksi barındıran yapısı ile temizleyici bir yapıya sahip. Kuru deriyi ayaktan arındırarak son düzeyde temizlik sağlıyor.

Pedi Yumuşatıcı Ayak Bakım Kremi
• Ölü derilerin atılımdan sonra kullanılan bu krem, ayağı nemlendirerek yeniden canlandırıyor. Kremin yapısında shea yağı, bal ve kayısı yağı bulunuyor.

Pedi Peeling Etkisi Veren Serum
• Haftada iki kere kullanılan bu serum, deriyi rahatlatarak yenilenmesini sağlıyor. Laktik ve glycolic asitlerin birleşimi yorgun ayağı dinlendirirken, bir ayak bakım rejimi yaratıyor.

Kullanım şekli:
Günlük uygulama : Pedi Soyucu Temizlik Krem’i doğrudan ayak tabanlarına sürün. Nemli bir Pedi Islak/Kuru Fırça Başlığı ile her bir ayakta cilde son hız ayarında iki dakika masaj yapın. Topuklara ve sert ya da kuru olan diğer alanlara odaklanın. Pedi Soyucu Temizlik Krem’inin ardından kuru ayaklara bolca Pedi Yumuşatıcı Ayak Bakım Kremi’ni sürün.

Haftada İki Uygulama: Kuru ayaklarda Pedi Pürüzsüzleştirici Disk Başlığı ile sert ya da kuru
olan her bir alanın üzerinden 1 dakika geçin. Pedi Soyucu Temizlik Krem’i ve Pedi Islak/Kuru Fırça Başlığı’nı günlük uygulamada betimlenen doğrultuda kullanın (1. madde). Kuru ayaklarda her bir ayağın tabanına Pedi Peeling Etkisi Veren Serum’dan 3-4 damla kadar nazikçe yedirin. 3-5 dakika kadar bekleyip Pedi Yumuşatıcı Ayak Bakım Krem’i sürün.