Outrageous Curl Maskara

Outrageous Curl Maskara
Mükemmellikten yana olan maskara tutkunlarının dikkatine! Sezonun en yenilikçi fırçasını deneyimlemeye hazır olun !
Yedi hazneli bu muhteşem fırça kirpiklerinize dipten uca kadar ulaşıp olağanüstü hacim ve anında kıvrım elde etmenizi sağlar.Dikkat ! Bu mascara fazlasıyla bağımlılık yapar !
Saçlarınız, kirpiklerinizin olağanüstü şeklini kıskanabilir .


Made In Sephora Outrageous Curl Maskara ve New Girl stiliyle yıldızlaşmaya hazır mısın?”

New Girl stilini yansıtan makyajını yaptıktan sonra selfie’ni çek ve #newcurlnewgirl #sephoraturkiye #FOXLIFE hashtagleri ile 1 Şubat Pazar, 2015 saat 18:00’e kadar Twitter ve Instagram’da paylaş. Jürimizin seçeceği 10 finalistten biri olursan New Girl stili kıyafetlerinle 6 Şubat Cuma günü Akasya AVM'ye davet edileceksin, New Girl makyajın da Sephora’dan olacak!

6 Şubat’ta 10 finalist arasından seçilen sen olursan, seni neler mi bekliyor?
Bir bavul dolusu Sephora ürünlerinden oluşan hediye paketi.
Sephora All Trendbook’da tam sayfa haber
FOXLIFE kanalında parlama şansı

Yıldız olma fırsatını kaçırma!

Yarışma katılım koşulları için http://www.sephora.com.tr/outrageous-curl-maskara/cid14261.html tıklayınız.
Sephora&Fox Life New Curl New Girl Yarışma Koşulları
1. Yarışmacının, Sephora sosyal medyasında tanımı yapıldığı üzere New Girl stili ile selfiesini çekip, Instagram ve Twitter üzerinden #newcurlnewgirl #sephoraturkiye #FOXLIFE hashtagleri ile paylaşması gerekmektedir.
2. Yarışmacıların fotoğraf paylaşımlarını 23 Ocak 2015 Cuma günü ile 1 Şubat 2015 Pazar gününe kadar gerçekleştirmesi gerekmektedir.
3. Yarışma, Facebook ile alakalı değildir ve hiçbir şekilde yönetilmemekte, maddi desteklenmemekte veya maddi çıkar sağlanmamaktadır. Yarışma sadece Instagram ve Twitter üzerinden yapılmaktadır. Yarışma Facebook, Twitter ya da Instagram tarafından düzenlenmemektedir.
4. Yarışmaya katılmak için katılımcıların yarışma süresinin başında kendi isimlerine kayıtlı Instagram ve twitter profilleri olması gerekmektedir. Yarışmaya katılacak katılımcılar bu genel koşullara uymayı kabul ederler.
5. 18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül verilmez.
6. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
7. Yarışma kurgusu gereği, kullanıcılar, sosyal medya üzerinden belirtilen, yarışma şartlarını yerine getirerek, Sephora ve FOXLIFE jürisinin seçtiği 10 finalist arasına girdiklerinde, ad, soyad, telefon numarası, açık adres bilgilerini paylaşmaları gerekmektedir.
8. Yarışmacılar, daha önce yayımlanan ya da başka bir yarışmada kullanılan fotoğrafları ile yarışmaya katılamazlar. Yarışmacılar arasından, Sephora jüri ekibi tarafından seçilecek 10 kişinin arasından kazanan Sephora hediye paketi, Sephora Trend Book’ta bir sayfa haber ve FOXLIFE kanalında yayınlanacak tanıtımlarda resminin ve isminin kullanılma hakkını kazanacaktır.
9. Sosyal Medya üzerindeki yarışmamız üzerinden seçilecek 10 kişi, 1 Şubat saat 18:00’e kadar fotoğraflarını paylaşması gerekmektedir ve katılımcıların profillerinin gizli olmaması gerekmektedir. 6 Şubat Cuma günü Akasya AVM’de düzenlenecek etkinlikte 10 finalist arasından, kazanan belirleniyor olacaktır. Kazanan Sephora özel jürisi tarafından seçilecektir.
10. Finale kalan 10 isme Sephora sosyal medya üzerinden bilgi verecektir, ilgili kişiler 24 saat içinde mesaja olumlu/olumsuz yanıt vermediği takdirde haklarınız kaybedecekler ve yedek liste devreye girecektir.
11. Sephora kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanılanları tespit etmesi durumunda yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme ve/veya katılımcıyı diskalifiye etme hakkına sahiptir.
12. Katılımcı, sorumlulukların ihlalinden kaynaklanan veya meydana gelen ve/veya 3.kişiler tarafından öne sürülen veya sahiplenilen fotoğrafının hakları sebebiyle Sephora ve bağlı firmalarını, yetkililerini, yöneticilerini, çalışanlarını ve temsilcilerini aşağıdakilerden korur ve sorumlu tutamaz:
- Sephora tarafından maruz kalınan kayıplar ve makul maliyetler,
- Sephora aleyhine iddia edilen haklar ve talepler
13. Yüklenecek fotoğraf, metin ve diğer her türlü materyallerde siyasi, felsefi veya dini propaganda amaçlı görüş ve bildiri yayınlanamaz, toplumun zararına olabilecek ya da genel ahlaka ve yasalara aykırı herhangi bir amaç güden etkinlik ve telkinlerde bulunulamaz. Belli bir politik ya da dini görüşü destekleyici, hakaret, tehdit, taciz amacı taşıyan söz ve tasarruflarda bulunulamaz. Yüklenecek fotoğraf, metin veya diğer her türlü materyaller toplum tarafından kabul edilen genel ahlak kurallarına uygun olmalıdır.
14. Sephora, kabul edilemez veya yasadışı veya uygun görmediği herhangi bir malzemeyi önceden uyarıda bulunmaksızın siteden kaldırabileceği gibi, bu içerikten kaynaklanan hukuki, cezai ve idari sorumluluk ilgili üye/katılımcıya aittir, Sephora sorumlu tutulamaz.
15. Üye ve katılımcılar, başkalarının sosyal medyası üzerinden verilen hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet ve işlevlerde bulunmayacaklarını; yarışma içeriğine, görevlilerinin veya diğer gerçek veya tüzel kişilerin ilettiği metin, resim, grafik, tescilli markalar, ticari unvanlar ve isimler gibi ve bunlarla sınırlı olmayarak site içeriğine dahil edilen herhangi bir materyali değiştirmeyeceklerini veya silmeyeceklerini; diğer üye ve kullanıcıların (bireyler ya da kuruluşlar) özel, gizli programlarına, dosyalarına, bilgilerine ya da benzer nitelikte içeriğe sahip alanlarına izinsiz olarak ulaşmayacaklarını; virüsler, truva atları, casus programlar ve dialer programları gibi her türlü kötü amaçlı kodları ve materyalleri yerleştirmeyeceklerini veya iletmeyeceklerini; hiçbir talep edilmeyen reklam, promosyonel materyal, junk mail veya spam, zincir mektuplar, ticari fikir ve duyurular veya başka herhangi bir biçimde ticari amaçlı metin, resim, ses, grafik ve diğer her türlü materyali yerleştirmeyeceklerini veya iletmeyeceklerini, siteyi kendi amaçları doğrultusunda yönlendirmeyeceklerini veya başka bir biçimde görüntülemeyeceklerini, işbu kural ve koşullara uymayı, aksi takdirde her türlü hukuki ve cezai sorumluluğun kendilerine ait olduğunu koşulsuz olarak peşinen kabul ve taahhüt ederler.
16. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
17. Sephora, yarışmayı herhangi bir anda iptal etme veya kısaltma, değiştirme, durdurma veya geçersiz kılma hakkını hiçbir sorumluluk altında kalmadan veya tazminat istemsiz saklı tutar.
18. FOXLIFE Türkiye yarışmayı herhangi bir anda iptal etme veya kısaltma, değiştirme, durdurma veya geçersiz kılma hakkını hiçbir sorumluluk altında kalmadan veya tazminat istemsiz saklı tutar.
19. Bu kampanya Milli Piyango idaresince belirlenen çekiliş ve kampanya kapsamı dışındadır.
20. Katılımcının yarışma için kullanmış olduğu görsellerin ve event günü çekilen tüm fotoğraf ve videoların bütün hakları Sephora’ya aittir. Hiçbir şekilde telif hakkı talep edemez.
21. Kazanan 10 finalist 6 Şubat’ta etkinlik alanına kendi imkanları ile gelmeleri gerekmektedir.
22. Kazanan 10 finalistin jüri seçimi için makyajları Sephora tarafından uygulanacaktır. New Girl tarzından giyimleri yarışmacıların kendilerine aittir.
23. Kazanan yarışmacının fotoğrafı ve ismi FOXLIFE Türkiye kanalının hazırlayacağı tanıtım filminde ve sosyal medya mecralarında yer alıyor olacaktır. Kazanan yarışmacı fotoğrafı ve isminin ek bir ücret verilmeden kanalda kullanılması şartını kabul etmekle yükümlüdür.
24. Yarışmaya internet üzerinden ve etkinlik alanında katılan her yarışmacı/finalist fotoğrafının, isminin ve etkinlik alanında çekilmiş videosunun her türlü basılı/TV/dijital yayın mecrasında kullanılmasını ek bir bedel/hak talep etmeden kabul etmiş sayılır.
25. Bu yarışmaya katılan herkes, içerik gönderen herkes yukarıda tanımlanan Katılım Şartları’nı okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.