LANCÔME BI-FACIL EYES

1,2,3 ve TAMAM! 3 ADIMDA HIZLI VE PRATİK MAKYAJ TEMİZLEME REHBERİN BURADA!
Yoğunluktan kafanı kaldıramadığın ve planlarla dolu bir günün ardından eve geldiğini hayal et… Yapacağın ilk ve son şey ne olurdu? Büyük ihtimal ilk şey yatağında mışıl mışıl uyumak ve son şey ise yorgun bir günün ardından yüzünle adeta bütünleşmiş makyajını temizlemek olurdu.

Cilt hijyeni ve sağlığı açısından önceliklendirilmesi gereken makyaj temizliği rutini artık eğlenceli bir hale geliyor… Nasıl mı? 3 adımlı makyaj temizleme rehberine hoş geldin!

1.ADIM: Önce Gözler
Neden? En inatçı maskara pigmentlerinin ve eyeliner kalıntılarının yüze bulaşmasını engellemek için!
En iyi çözüm? Makyaj kalıntılarını narin göz çevresine ve hassas kirpik diplerine zarar vermeden temizleyen çift fazlı Lancôme Bi-Facil Anında Göz Makyaj Temizleyicisi!

20 yıldır göz makyaj temizliğinin vazgeçilmezi… Bi-Facil Eyes, Lancôme’dan.
Vazgeçilmez göz makyaj temizleyicin Bi-Facil Eyes şimdi 75 ML seyahat boyu ile sadece SEPHORA’DA! Üstelik 59 TL!

2.ADIM: Makyaj Kalıntılarını Temizle
Neden? Çünkü ruj, pudra, allık ve fondöten artıkları gözenekleri tıkayabilir!
En iyi çözüm? Lancôme Miel-En-Mousse… Yumuşacık dokusu ve akasya balı içeren formülüyle makyaj temizliğinin yeni yüzü! Tüm makyaj kalıntılarını ciltte hoş bir koku ve yumuşak bir his bırakarak temizleyen Lancôme Miel-En-Mousse şimdi SEPHORA’da!

3.ADIM: Son Dokunuş
Neden? Gözenekleri tıkayan inatçı makyaj partiküllerini bile temizlemek için!
En iyi çözüm? Derinlemesine temizlik sağlarken cildi nemlendirip yatıştıran bir tonik… Lancôme Tonique Confort. Bal ve badem içeren formülü cildi arındırır ve dolgunlaştırır. Tonique Confort, Lancôme’dan.