Jimmy_Choo logo
Jimmy Choo Flash London Club

Flash London Club
JIMMY CHOO’dan YENİ BİR KOKU: JIMMY CHOO FLASH LONDON CLUB

İlk kez ve sadece Sephora’da!
Londra gece hayatının eşsiz cazibeye sahip enerjisini somutlaştıran, sınırlı sayıda üretilen yepyeni bir koku...
Jimmy Choo'nun kreatif direktörü Sandra Choi, orijinal FLASH parfümüne benzersiz bir dokunuş yaparak Jimmy Choo koleksiyonuna yeni bir koku katıyor. Parfümeri dünyasının öncülerinden biri olan Christine Nagel ile çalışmayı tercih eden Choi "Christine Nagel modern bir artist. Kokusal dili her ne kadar abartısız olsa da, parfüm anlayışı oldukça kadınsı ve gösterişli” diyor. “Flash London Club'ın tıpkı bir elmas gibi parlamasını, içindeki lişe, bergamot ve taze çiçek notalarıyla bir disko topu gibi baş döndürücü olmasını istedim." diye belirtiyor Christine Nagel.
Jimmy Choo'nun ultra modern parfümü Flash London Club, misk, meyve ve çiçek kokularını bir arada barındırıyor. Temel olarak bir buket beyaz çiçek kokusuna sahip olan parfüm, lişe ve bergamot gibi canlı üst notalarla dikkat çekiyor. Kokuların bileşimi, tıpkı bir partide çalan şarkıların uyumunu anımsatıyor. Ferah ve parıltılı üst notalar uçtuğunda, baştan çıkarıcı gücüyle adeta bir başyapıt olan seksi bir sümbülteber kokusu açığa çıkıyor ve parfümün esas kalbi atmaya başlıyor. Kokusal deneyimi tamamlamak için, işinin uzmanı Christine Nagel, parfüme, etrafa büyük bir incelikle yayılarak dalgaları andıran misk ve yumuşak beyaz çam tozundan izler ekliyor.
Kristal gibi yontulmuş mor renkli cam şişe, içerdiği kokuları yansıtması için Londra gece kulüplerinin ışıklarından esinlenerek yaratıldı. Parfümün ambalajı, ışıkla oynayan çizgileriyle oldukça dikkat çekiyor. "Biz parfümü bir aksesuar olarak görüyoruz." diye açıklıyor Sandra Choi. "Kadınlar parfümü sürdüklerinde, tıpkı yeni bir ayakkabı ya da çanta almış gibi heyecanlanmalılar."