Clarisonic
Clarisonic Plus White

Clarisonic Plus
Clarisonic® PLUS Sonic Cilt Temizleme Sistemi

Seattle, Washington’da mühendisler ve girişimcilerden oluşan bir ekibin öncülüğünde kurulan Clarisonic, patentli teknolojisi ve yenilikçi vizyonunu birleştirerek cilt bakımına yepyeni bir bakış açısı getirmektedir. İlk olarak tedavi amaçlı olarak cilt bakım uzmanlarına yönelik geliştirilen Clarisonic, kısa zamanda Amerika’da dermatologlar, estetisyenler ve spalarda profesyoneller tarafından önerilen 1 numaralı cilt temizleme sistemi* haline gelmiştir. Clarisonic, günümüzde cilt bakım endüstrisinde devrim yaratmıştır.

Binlerce doktor ve estetisyen tarafından desteklenen bir marka olan Clarisonic, dünyada Angelina Jolie, Jennifer Aniston, Michael Douglas, Heidi Klum, Madonna ve Eva Mendes gibi birçok ünlü tarafından sevilerek kullanılıyor.

Profesyonel cilt bakımı alanında rakipsiz başarısı ile Clarisonic, cilt temizliğinde devrim yaratarak piyasadaki ilk cilt temizleme fırçasını geniş bir tüketici kitlesine sundu. Böylece tüketicilerine evde de kolayca uygulayabilecekleri 60 saniyelik bir cilt bakım deneyimi sunulmuş oldu. PLUS’ı kişisel tercihiniz olan bir cilt temizleyici jel veya krem ile birlikte rahatlıkla kullanabiliyor. Clarisonic Plus Sonic Cilt Temizleme Sistemi kullanıcılarına çok yönlü yüz ve vücut temizliği sağlıyor. Plus’ı yüz temizliği için 3 farklı hızda, vücut temizliği için ise iki ayrı modda (sabit / salınım) 3 dakikalık uygulamayla kişiselleştirebilirken, benzersiz vücut için cihaz başlığı sayesinde ölü cilt yüzeyi hücrelerini uzaklaştırıp yumuşak, pürüzsüz bir cilt ve vücut yüzeyi elde edilebiliyor.

Plus, yüzün farklı bölgelerinde uygun görülen zaman dilimleri doğrultusunda (alın için 20 saniye, burun/çene bölgesi için 20 saniye, her bir yanak için 10 saniye) uygulama süresi dolduğunda duraksama yöntemiyle yüzün farklı bir bölümüne geçilebileceğini bildiren ayarlanabilir T-TIMER özelliğine sahiptir. Bu özellik kullanıcıya kolay, bir dakikalık yönlendirmeli cilt temizleme ritüeli sağlar. 60 saniyelik mikro masaj hareketleriyle pürüzsüz ve yumuşak bir cilt elde edilmesini sağlıyor.

Farklı kontrol seçenekleriyle hız ayarlaması için tek bir düğmeye basmak yeterlidir. Vücut için özel cihaz başlığı kullanıldığı zaman Plus, vücut uygulaması için gerekli özellikleri otomatik olarak ayarlıyor. 3 dakikalık vücut temizleme seansını başlatarak cilt yüzeyindeki ölü hücreleri uzaklaştırıp cildi daha sonra kullanılacak ürünlerin etkisini arttırmak üzere hazırlıyor. Şarj edilebilir cihaz tamamen su geçirmez olup, cihazın şarjı azaldığında yanan şarj göstergesi bulunuyor.

Cilt ile uyumlu olmasının yanı sıra güçlü olan sonic metodu, cildin altına kadar nüfus edebilen Sonic teknolojisini, cilt temizleme ürünleri ile birleştirerek cilt yüzeyini mükemmele dönüştürüyor. Ayrıca gözeneklerin küçülerek yok olmasını ve yumuşak, pürüzsüz bir cilt yüzeyi elde edilmesini sağlar. Bu açıdan Clarisonic kozmetik endüstrisinde bir devrim yaratıyor. Patentli Sonic teknolojisi, cilt bakımında hedeflenen iki sonucu (1-Kirin uzaklaştırılması 2-Cilt ürünü emilimini arttırmak) sağlayacak şekilde ayarlanabiliyor. Cilt bakımına yenilikçi ve kapsamlı yaklaşımıyla, farklı ihtiyaçlara göre kişiselleştirilmiş bir uygulama sağlıyor.

Döner başlıklı cihazların aksine, Clarisonic’in patentli sonic teknolojisi, ileri-geri salınım yaparak saniyede 300 salınım hareketi üretiyor. İç ve dış fırçalar arasında oluşturulan esneme hareketleri ciltteki yağ ve kirin temizlenmesini, derin gözeneklerin temizlenmesini ve cilt emiliminin artmasını sağlıyor. Elle yıkama ile kıyaslandığında, cildi makyaj, yağ ve kirden 6 kat daha iyi arındırdığı** ve sonrasında kullanılan cilt ürünlerinin daha iyi emildiği klinik olarak kanıtlanmıştır.

Clarisonic Plus cilt temizleme seti şunları içermektedir:

Clarisonic Plus
Evrensel Şarj Cihazı
Hassas ciltler için cihaz başlığı
Vücut için cihaz başlığı
Deneme boyu 30 ml Refreshing Gel Cleanser cilt temizleme jeli
Deneme boyu 60 ml Refining Skin Polish vücut temizleme peelingi