Clarisonic
Clarisonic Mia 2 White

Clarisonic MIA 2
Clarisonic® Mia 2™ Sonic Cilt Temizleme Sistemi

Üstün nitelikli sonic cilt temizlemesinde öncü olan Clarisonic, en son yeniliği Mia 2 Sonic Cilt Temizleme Sistemini gururla sunar. Mia 2 hafif, kullanımı kolay uygulaması, 2 farklı hızda ayarlanabilmesi ve seyahat çantası ile evde ve her yerde cildinizle uyumlu ve etkili bir derinlemesine temizlik sağlıyor.

Tüm Clarisonic modelleri gibi, Mia 2 de patentli sonic teknolojisi ile tasarlanmıştır ve cildi elle yıkamaya göre 6 kat daha iyi temizlediği klinik olarak kanıtlanmıştır**. Mia 2’yi kişisel tercihiniz olan bir cilt temizleme jeli veya kremi ile birlikte rahatlıkla kullanabiliyor. Clarisonic, Amerika’da kısa zamanda dermatologlar, estetisyenler ve spalarda profesyoneller tarafından önerilen bir numaralı cilt temizleme ürünü* haline gelmiştir. Sonic metodu, nazik olduğu kadar güçlü uygulamasıyla cildin doğal elastikiyetine uyum sağlar ve böylece derinin alt katmanlarına da etki ederek cildin mükemmel dönüşümünü sağlıyor. Ayrıca gözeneklerin küçülmesinde, daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilt elde edilmesinde etkili olur. Döner başlıklı cihazların aksine, Mia 2 sonic frekansta ileri-geri salınım yaparak saniyede 300 salınım hareketi üretir; böylece ciltteki birikmiş yağı ve kiri yumuşak bir şekilde temizliyor. Bu etkili temizlik, sonrasında uygulanan krem, serum ve nemlendirici gibi cilt ürünlerinin daha iyi emilimini sağlıyor. Klinik deneyler sonucunda ciltteki gözeneklerde, çizgi ve kırışıklıklarda azalma ve küçülme; ciltte daha sağlıklı ve daha pürüzsüz bir görünüm gözlemlenmiştir.

Mia 2’nin özgün ve taşınması kolay şarj aleti, cihaza manyetik olarak bağlanır ve tek şarjda 24 dakikalık kesintisiz kullanım imkanı sağlıyor. Daha gelişmiş ve etkili yüz temizliği için Mia 2, yüzün farklı bölgelerinde uygun görülen zaman dilimleri doğrultusunda (alın için 20 saniye, burun/çene bölgesi için 20 saniye, her bir yanak için 10 saniye) uygulama süresi dolduğunda duraksama yöntemiyle yüzün farklı bir bölümüne geçilmesi gerektiğini bildiren T-TIMER özelliğine sahiptir. Tekrar şarj edilebilen Mia 2; iki yıllık garantisi ve koruyucu özellikteki seyahat çantasıyla tamamen suya dayanıklıdır; böylece banyo ve duşta da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Clarisonic Mia 2 Kiti şunları içermektedir:
• Clarisonic Mia 2 cilt temizleme cihazı
• Evrensel Şarj Cihazı
• Hassas ciltler için başlık
• Deneme boyu 30ml Refreshing Gel Cleanser cilt temizleme jeli
• Koruyucu özellikte seyahat çantası