BVLGARI OMNIA PINK SAPPHIRE: SADECE KENDİN OLMAK İÇİN MEYDAN OKU

BVLGARI OMNIA PINK SAPPHIRE: SADECE KENDİN OLMAK İÇİN MEYDAN OKU

Büyü: Gerçek değil. Hayatın mükemmel hizalandığında, harika anlar peşinden gelir. Gerçeklik, Gerçek olsa da, eğer hayal etmeye cesaret edersen, büyüsü tutabilir… Kendinizi, sesinizi, sanatınızı ve yeteneğinizi paylaşmaya cesaret edin. Bvlgari, yeni kokusu Omnia Pink Sapphire bu cesur ruhu sahiplendi. Pembe değerli taşlardan ilham alan, eşsiz, parlak ve çok yönlü, tıpkı gerçek bir hayat gibi. Master Perfumer Alberto Morillas tarafından yaratılan bu ışıltılı, egzotik koku size her gün koşmayı, atlamayı ve dalışı hatırlatacak kadar nefes kesici.

KOKU PİRAMİDİ
Birden çok duyuya hitap eden bir yolculuk

ÜST NOTALAR
Köpüklü pembe greyfurt ve yoğun pembe biber
Ferah, enerjik ve canlı

ORTA NOTALAR
Solar frangipani ve yabani tiare çiçeği
Egzotik, kadifemsi ve göz alıcı

ALT NOTALAR
Yoğun odun ve beyaz misk
Lüks, görkemli ve kuşatıcı

PEMBE GREYFURT
Parfüm, pembe greyfurtun enerjik narenciye aroması ile kendisini hissettirmektedir. Çoğunlukla aynı familyaya ait olan greyfurt ile karıştırılan sulu greyfurt bir anda duyularınızı harekete geçirmektedir. Hatta bu nota, hem aromaya hem de bileşenin tadına ve tutarlılığına ulaşmak için tasarlanan ve “Smell-The-Taste ™” olarak bilinen özel koku tekniği sayesinde tat alma organlarınıza kadar ulaşacaktır. Birden çok duyunuza hitap eden bu deneyim, sizi pembe greyfurtun lezzetli ve tatlı dünyasına götürecektir.

PEMBE BİBER
Hint Okyanusundaki Morityus’un yakınlarında bulunan Reunion Adasından elde edilen pembe biber, baharat, narenciye ve floral aromaları tek bir tohum şeklinde bir arada sunmaktadır. Pembeyi yalnızca rengi ile algılamamanızı hatırlatmaktadır. Bu değişken renk tonu, sürprizlerle doludur. Çoğu zaman tatlı veya mayhoş bir şeye işaret eder; fakat bir o kadar da baharatımsıdır.

FRANGİPANİ VE TİARE ÇİÇEĞİ
Sıradan çiçekler, heyecan arayışında olan bir macerapereste göre değildir. Peki ya “onun” olağanüstü yaradılışına uygun çiçek hangisi? Parfümün merkezinde uzak diyarlarda yetişen egzotik çiçekler yer almaktadır. Güneş ışığı ile birleştiğinde frangipani çiçeği yumuşak, kadifemsi ve pembemsi yüzeyleri ile ışıl ışıl parlamaktadır. Moorea adasında yetişen tiare çiçeğinin enfes, egzotik beyaz çiçek kokusu, sizi yola çıkmaya davet etmektedir. Ferah, meyvemsi ve oldukça göz alıcıdır. Bu iki çiçek bir araya geldiğinde parfümün doğal ve solar karakterini şekillendirmekte, yarınlardaki pembe ufuklu gün batımlarını ve eğlence dolu günleri çağrıştırmaktadır.

BİRDEN ÇOK DUYUYA HİTAP EDEN ODUN VE BEYAZ MİSK
Güneşte kavrulan deniz kıyılarını anımsatan beyaz odun ve beyaz misk karışımı, parfümün alt notasını oluşturmaktadır. Yumuşak, pürüzsüz ve hafif pudramsı parfümün teninizde uyandırdığı his, bir sonraki pespembe kreasyonunda kullanacağınız yeni bir kumaşı çağrıştırmaktadır. Çocukluğu ve masumiyeti anımsatan miskin kremsi dokusu ile donatılan şekerli koku, yeryüzünde çok daha fazlasını hissedebilmek için yola çıktığınızı, hayal kurduğunuzu ve yeni bir şeyler ürettiğinizi ve tam anlamıyla kendiniz olma cesaretini gösterdiğinizi sizlere hatırlatacaktır

OMNIA: SONSUZLUĞU ŞEKİLLENDİRMEK

Bvlgari Omnia Parfüm Koleksiyonu, doğanın kusursuz ve nadide oluşumları olan değerli taşlardan esinlenilmiştir. Usta Parfümcü Alberto Morillas, bu değerli taşların renk aralıklarına ve parıltılı ihtişamına ulaşabilmek için bir kez daha doğaya başvurmakta ve doğanın en egzotik bitkileri ile eşsiz malzemelerden faydalanmaktadır. Sonuç: göz alıcı Omnia Crystalline, zarif Omnia Améthyste, enerjik Omnia Coral. Morillas, koleksiyona yeni bir mücevher daha eklemiştir: süper parıltılı Omnia Pink Sapphire.
Peki ya koleksiyonun şişesi için ilham kaynağı olan şey nedir? Elbette değerli bir taş. Birbirine doğru uzanan iki halkadan oluşan her bir parfüm şişesinin bir mücevher gibi görünmesi amaçlanmıştır. Şişenin şekli sonsuzluk sembolünü anımsatmakta, güçlü bir zenginlik ve sonsuz bir özgürlük hissi uyandırmaktadır.

Marka Arama : Marka Sıralaması A-Z Z-A