Biotherm logo
Biotherm Tonic Oil

Biotherm Oil Tonic
BESLEYİCİ KURU YAĞ İLE SIKILAŞTIRICI TONİK BİR ARADA!
2014’TE BIOTHERM OIL & TONIC’i YARATIYOR:
İKİ FAZLI İLK VÜCUT YAĞI
2014’te Biotherm, vücut uzmanı, yeni nesil iki fazlı ve iki etkili kuru yağ formülünü geliştirdi: Cildi güçlendirme ve nemlendirme tek bir şişede. Biotherm ’den ilk çift etkili kuru yağ.
Laboratuvarlarımız besleyici özellikteki 4 değerli yağ ile yenileyici özellikteki tonik suyunu birleştirecek devrim niteliğinde bir formülasyon geliştirdi: Mükemmel uyum içerisindeki %50 yağ ve %50 tonik. Anında cildin kuruluğunu giderir ve cildi güçlendirir. Daha ilk uygulamada cilt dokusunda iyileşme görülür. Günden güne cilt daha nemli, beslenmiş ve güçlü hale gelir.

GELECEĞİN YAĞ DOKUSU
VÜCUT BAKIMINDA BİR DEVRİM: CİLDİ BESLERKEN YENİLEYEN İKİLİ GÜÇLÜ ETKİ
Cilt bakımında bir ilke imza atarak Biotherm 4 ayrı doğal yağ karışımından oluşan uçucu dokusunun yoğun besleyici özelliği ile tonik suyunun ferahlatıcı ve düzenleyici etkisini bir şişe içerisinde sunuyor. Bu tonik suyunu da L.Ochroleuca aktifi ile güçlendiriyor.
YAĞ FAZI:
BESLEYİCİ GÜÇ
Laboratuvarlarımızda besleyici ve yenileyici özellikleri bilinen 4 farklı mucizevi yağ, son derece güçlü bir antioksidan olan ve H.Pluvialis özünden elde edilen Astaxanthin ile zenginleştiriliyor.
YOĞUN BESLEYİCİ: CİLDİ DIŞ ETKİLERE KARŞI KORUMA, BESLEME VE YENİLEME
4 yağ karışımı: Kayısı yağı, çarkıfelek çiçeği yağı, mısır yağı ve pirinç yağı.
TONİK FAZI:
YENİLEYİCİ GÜÇ
Bu mucizevi karışımın tonik fazının oluşturan L.Ochroleuca özüdür ve bu öz Kelt Denizi’nin hırçın dalgalarına bile karşı koyabilecek kadar güçlü bir makro-alg’den elde edilir. Kendi çevresinde dahi hücresel seviyede sıkılık sağlayabilen bu alg her türlü dış etkene karşı çok güçlüdür. Ciltte de bu öz sıkılık ve elastikiyet sağlar.