Giorgio Armani
Armani Eau d'Aromes

Eau d'Aromes
Eau d’Arômes, Giorgio Armani’ den yeni erkek kokusu…

Efsanevi Eau pour Homme ve Eau de Nuit’ den sonra şimdi de ilhamını Giorgio Armani’nin kendisinden alan sade, sofistike ve lüks bir koku ile seri taçlandırılıyor.
Eau d’Arômes sayesinde koleksiyonun yepyeni yüzü ile tanışacaksınız. İlhamını günlük şıklığın en büyük simgesi olan ikonik Armani ceketinden alan ama bu kez tüvit bir ceket gibi ele alan yeni Armani kokusu…
Koku, sizi dünyanın tüm faniliğinden uzaklaşabileceğiniz, basit zevklerle hayatın anlamını yeniden keşfedebileceğiniz bir yere götürecek.

Bu parfümde burun, kokularla adeta bir terzinin kumaşlarla oynadığı gibi oynamış… Aslında son derece karmaşık olan bir şeyi çok basit ve sade bir hale getirmiş.
Baharatlı ve doğal Eau d’Aromes zıtlıklar arasındaki bir oyun, aynı anda hem çok hafif hem de çok güçlü, oldukça ferah bir o kadar da sıcak bir derinliğe sahip. Odunsu ve baharatlı notaların turunçgillerle ustaca harmanlanması. Ortaya çıkan koku son derece dinamik, maskülen, haz yaratıcı…
Daha ilk notalarında bergamot ve mandarin tazeliği sizi karşılıyor. Bu notalar zencefilin keskin aromasıyla kavuşarak canlı ve ferah bir his yaratıyor. Özgürlüğe vurgu yapan, güneşle dans eden bu notalar tatlı, biberli ve görkemli kakuleyi aromatik adaçayı ile harmanlanıyor. Şili biberinin baharat ateşi parfüme şehvetli bir koku katıyor. Vetiver ve paçuli ile koyulan son nokta ile sarmalayıcı ve stil sahibi bir karaktere bürünüyor.